Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bohater bezpieczeństwa z Kowalewa Pomorskiego.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bohater bezpieczeństwa z Kowalewa Pomorskiego. Drukuj
Wpisał: Agnieszka Łęgowska   
03.06.2016

image001.jpg25 maja 2016 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu uczeń klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Pluskowęsach Dawid Lewandowski, odebrał z rąk wicemarszałka województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz pani Bogusławy Mańkowskiej z Express Media, wymarzoną nagrodę - rower.  

Otrzymał ją za pracę plastyczną pt" „Zostań bohaterem na drodze do bezpieczeństwa"  w kategorii „ Na rowerze".

Dodatkowym wyróżnieniem było umieszczenie zdjęcia laureata  i  jego  pracy w książeczce                              

„Tu jest super tu jest bezpiecznie", która w piątek 27 maja była dodatkiem do „Nowości", „Gazety Pomorskiej" i „Ekspresu Bydgoskiego".

Laureaci podczas rozdania nagród i dyplomów mieli okazję wysłuchania porad i porozmawiania z przedstawicielami wszystkich służb mundurowych.

Dawid uwielbia jeździć rowerem i wie jak być widocznym i bezpiecznym, w przyszłości chce być policjantem, dlatego więc chętnie dyskutował i pozował z Panem policjantem.
 image001.jpg
 image003.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!