Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bohater bezpieczeństwa z Kowalewa Pomorskiego.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bohater bezpieczeństwa z Kowalewa Pomorskiego. Drukuj
Wpisał: Agnieszka Łęgowska   
03.06.2016

image001.jpg25 maja 2016 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu uczeń klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Pluskowęsach Dawid Lewandowski, odebrał z rąk wicemarszałka województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz pani Bogusławy Mańkowskiej z Express Media, wymarzoną nagrodę - rower.  

Otrzymał ją za pracę plastyczną pt" „Zostań bohaterem na drodze do bezpieczeństwa"  w kategorii „ Na rowerze".

Dodatkowym wyróżnieniem było umieszczenie zdjęcia laureata  i  jego  pracy w książeczce                              

„Tu jest super tu jest bezpiecznie", która w piątek 27 maja była dodatkiem do „Nowości", „Gazety Pomorskiej" i „Ekspresu Bydgoskiego".

Laureaci podczas rozdania nagród i dyplomów mieli okazję wysłuchania porad i porozmawiania z przedstawicielami wszystkich służb mundurowych.

Dawid uwielbia jeździć rowerem i wie jak być widocznym i bezpiecznym, w przyszłości chce być policjantem, dlatego więc chętnie dyskutował i pozował z Panem policjantem.
 image001.jpg
 image003.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!