Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Urzędnicy też ćwiczą!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Urzędnicy też ćwiczą! Drukuj
Wpisał: Magdalena Radko   
03.06.2016

img_6098.jpgW poniedziałek 30 maja, po godzinie 15.00 pracownicy Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim wstali od biurek i udali się na plac za Miejsko- Gminnym Ośrodkiem Kultury, by poćwiczyć w związku z VIII Europejskim Tygodniem Sportu. Pracownicy gimnastykowali się na świeżym powietrzu już po raz ósmy.

Głównym celem Europejskiego Tygodnia Sportu jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby mieszkańców, szczególnie tych, którzy nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie prowadzą aktywnego trybu życia. Gmina Kowalewo Pom. od kilku lat aktywnie uczestniczy w Sportowym Turnieju Miast i Gmin, zdobywając wysokie lokaty premiowane środkami finansowymi na zakup sprzętu dla naszych klubów sportowych.

Takie imprezy są świetne dla naszych mięśni oraz integrują załogę. Już teraz zapraszamy w przyszłym roku- będziemy robić przysiady, skłony i pajacyki.

 

img_6098.jpg
 img_6107.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!