Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Iwona Zegarska   
06.06.2016

2.jpg„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"                                                 

    J. Korczak

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany i oczekiwany  przez wszystkie dzieci. Wtedy to właśnie  świętujemy „Dzień Dziecka".  Tego dnia dorośli starają się sprawiać dzieciom radość i  zadowolenie. Również w naszym przedszkolu pamiętamy o tym ważnym święcie i dokładamy wszelkich starań, aby nasi wychowankowie miło i wesoło spędzili swoje święto. W tym roku wszystkie przedszkolaki wzięły udział w „Przedszkolnej Spartakiadzie Sportowo Ekologicznej" pod hasłem „Dbamy o zdrowie". Przez cały dzień na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Na początku odbyły się zabawy sportowe,  podczas których poszczególne grupy popisywały się swoją sprawnością i zręcznością pokonując przygotowane  tory przeszkód oraz  biorąc udział w konkurencjach indywidualnych i zespołowych.  Wykazywały się wiedzą z zakresu ekologii, rozwiązując zagadki, quizy, odpowiadając na pytania. Dużo radości  dostarczyła dzieciom    wspólna, wesoła zabawa, podczas  której na każdej małej buźce promieniał uśmiech i szczęście. Wszystkie przedszkolaki, tańczyły, bawiły się przy piosenkach, zabawach i pląsach z przedszkolnego repertuaru. Po tak aktywnych zabawach z ochotą i  apetytem  zjadały grillowanie kiełbaski i chrupały słodkie przekąski. Dużą atrakcją   były też kolorowe  figurki z balonów, oraz bajkowe tatuaże na twarzach. Chociaż Dzień Dziecka jest raz w roku w naszym przedszkolu staramy się dawać dzieciom radość i zadowolenie każdego dnia. Ich szczęście i uśmiech jest bowiem najlepszym podziękowaniem.  Życzymy wszystkim dzieciom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej!

Pragniemy podziękować pani dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim za udostępnienie sali.

Sportowa Spartakiada, ćwiczenia dzieci i pracowników  w ogrodzie przedszkolnym oraz sobotni udział w XVII Biegu Ulicznym „Obiegnij Kowalewo" to przedsięwzięcia realizowane w naszym przedszkolu w  ramach „VIII Europejskiego Tygodnia Sportu".

 dzieci_kowalweoi.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!