Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Iwona Zegarska   
06.06.2016

2.jpg„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"                                                 

    J. Korczak

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany i oczekiwany  przez wszystkie dzieci. Wtedy to właśnie  świętujemy „Dzień Dziecka".  Tego dnia dorośli starają się sprawiać dzieciom radość i  zadowolenie. Również w naszym przedszkolu pamiętamy o tym ważnym święcie i dokładamy wszelkich starań, aby nasi wychowankowie miło i wesoło spędzili swoje święto. W tym roku wszystkie przedszkolaki wzięły udział w „Przedszkolnej Spartakiadzie Sportowo Ekologicznej" pod hasłem „Dbamy o zdrowie". Przez cały dzień na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Na początku odbyły się zabawy sportowe,  podczas których poszczególne grupy popisywały się swoją sprawnością i zręcznością pokonując przygotowane  tory przeszkód oraz  biorąc udział w konkurencjach indywidualnych i zespołowych.  Wykazywały się wiedzą z zakresu ekologii, rozwiązując zagadki, quizy, odpowiadając na pytania. Dużo radości  dostarczyła dzieciom    wspólna, wesoła zabawa, podczas  której na każdej małej buźce promieniał uśmiech i szczęście. Wszystkie przedszkolaki, tańczyły, bawiły się przy piosenkach, zabawach i pląsach z przedszkolnego repertuaru. Po tak aktywnych zabawach z ochotą i  apetytem  zjadały grillowanie kiełbaski i chrupały słodkie przekąski. Dużą atrakcją   były też kolorowe  figurki z balonów, oraz bajkowe tatuaże na twarzach. Chociaż Dzień Dziecka jest raz w roku w naszym przedszkolu staramy się dawać dzieciom radość i zadowolenie każdego dnia. Ich szczęście i uśmiech jest bowiem najlepszym podziękowaniem.  Życzymy wszystkim dzieciom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej!

Pragniemy podziękować pani dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim za udostępnienie sali.

Sportowa Spartakiada, ćwiczenia dzieci i pracowników  w ogrodzie przedszkolnym oraz sobotni udział w XVII Biegu Ulicznym „Obiegnij Kowalewo" to przedsięwzięcia realizowane w naszym przedszkolu w  ramach „VIII Europejskiego Tygodnia Sportu".

 dzieci_kowalweoi.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!