Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kompleksowe modernizacje dróg sołeckich rozpoczęte.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kompleksowe modernizacje dróg sołeckich rozpoczęte. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.06.2016
img_6664.jpgRozpoczął się proces modernizacji dróg na terenach wiejskich w gminie Kowalewo Pomorskie. Zgodnie z uchwałą rady miejskiej z marca 2012r. na rok obecny pozostały do trwałego utwardzenia 3 drogi: Bielsk-Gapa- Chełmoniec, Pluskowęsy- Parcele i Szewa- Chełmonie.

http://www.kowalewopomorskie.ornet.pl/d/kowalewopomorskie/52uchwala_x_104_12.pdf

W dniu 8 czerwca br. Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski podpisał z Przedsiębiorstwem Drogowo- Budowlanym z Brodnicy umowę na zmodernizowanie drogi Chełmonie- Szewa. Do przetargu o wykonawstwo stanęły 2 firmy. Zwycięzca wykona utwardzenie ponad 2,6km odcinka drogi za kwotę prawie 590tys.zł. Prace są etapowane. Zgodnie z podpisaną umową wykonawca całość powinien zakończyć do maja 2017r.

Podpisując umowę prezes Jan Kopiczyński (wykonawca) deklarował prowadzenie robót w sposób nie kolidujący ze żniwami.

Pozostałe dwie drogi czyli Bielsk-Gapa- Chełmoniec oraz Pluskowęsy- Parcele są na etapie rozstrzygania przetargów. Prawdopodobnie na początku lipca nastąpi podpisanie umów z wykonawcami, o czym czytelników natychmiast poinformujemy.

Od ponad miesiąca trwają również prace nad utwardzaniem ulic w obrębie miasta, o czym informowaliśmy już Państwo na naszej stronie.

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7650&Itemid=16

 

 img_6663.jpg
 img_6664.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!