Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kompleksowe modernizacje dróg sołeckich rozpoczęte.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kompleksowe modernizacje dróg sołeckich rozpoczęte. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.06.2016
img_6664.jpgRozpoczął się proces modernizacji dróg na terenach wiejskich w gminie Kowalewo Pomorskie. Zgodnie z uchwałą rady miejskiej z marca 2012r. na rok obecny pozostały do trwałego utwardzenia 3 drogi: Bielsk-Gapa- Chełmoniec, Pluskowęsy- Parcele i Szewa- Chełmonie.

http://www.kowalewopomorskie.ornet.pl/d/kowalewopomorskie/52uchwala_x_104_12.pdf

W dniu 8 czerwca br. Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski podpisał z Przedsiębiorstwem Drogowo- Budowlanym z Brodnicy umowę na zmodernizowanie drogi Chełmonie- Szewa. Do przetargu o wykonawstwo stanęły 2 firmy. Zwycięzca wykona utwardzenie ponad 2,6km odcinka drogi za kwotę prawie 590tys.zł. Prace są etapowane. Zgodnie z podpisaną umową wykonawca całość powinien zakończyć do maja 2017r.

Podpisując umowę prezes Jan Kopiczyński (wykonawca) deklarował prowadzenie robót w sposób nie kolidujący ze żniwami.

Pozostałe dwie drogi czyli Bielsk-Gapa- Chełmoniec oraz Pluskowęsy- Parcele są na etapie rozstrzygania przetargów. Prawdopodobnie na początku lipca nastąpi podpisanie umów z wykonawcami, o czym czytelników natychmiast poinformujemy.

Od ponad miesiąca trwają również prace nad utwardzaniem ulic w obrębie miasta, o czym informowaliśmy już Państwo na naszej stronie.

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7650&Itemid=16

 

 img_6663.jpg
 img_6664.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!