Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Dziecka w Sołectwie Chełmoniec  niezapomniane chwile

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Dziecka w Sołectwie Chełmoniec  niezapomniane chwile Drukuj
Wpisał: M. Gadomska   
08.06.2016

1.jpgW dniu 5 czerwca br. (niedziela) przy świetlicy wiejskiej w Chełmońcu Sołtys, z Radą Sołecką oraz Druhowie OSP z Chełmońca zorganizowali dzieciom, młodzieży i dorosłym imprezę integracyjno-sportową z okazji „Dnia Dziecka".

Na imprezie pojawili się zaproszeni goście:

  • p. Ilona Rybicka Doradca-Pełnomocnik Burmistrza, która reprezentowała Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie, p. Andrzeja Grabowskiego

  • p. Michał Klafczyński - Radny Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim.

Burmistrz Andrzej Grabowski oraz Radny Michał Klafczyński zasponsorowali dzieciom i młodzieży mnóstwo słodkości (m. in.: lody, batony, cukierki, ciastka, napoje, kiełbaski).

Natomiast Poseł na Sejm Jan Krzysztof Ardanowski, poprzez swoje Biuro Poselskie, w Toruniu, zasponsorował dzieciom i młodzieży m. in.: smycze, zakładki do książek, magnesy na lodówkę, batony i cukierki).

Dzieci bawiły się przednio! Wiele atrakcji i konkurencji, które zaaranżowali Druhowie z OSP w Chełmońcu oraz Sołtys z Radą Sołecką przyprawiło dzieci, młodzież, a także dorosłych o zawrót głowy. W trakcie imprezy odbyły się liczne konkursy, w ramach których każdy był zwycięzcą.

Szczególne podziękowania Sołtys wraz z Radą Sołecką składają sponsorom imprezy oraz Druhom OSP Chełmoniec za wielkie zaangażowanie w organizację fantastycznego „Dnia Dziecka".

 dzien_dziecka_2016.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!