Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Dziecka w Sołectwie Chełmoniec  niezapomniane chwile

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Dziecka w Sołectwie Chełmoniec  niezapomniane chwile Drukuj
Wpisał: M. Gadomska   
08.06.2016

1.jpgW dniu 5 czerwca br. (niedziela) przy świetlicy wiejskiej w Chełmońcu Sołtys, z Radą Sołecką oraz Druhowie OSP z Chełmońca zorganizowali dzieciom, młodzieży i dorosłym imprezę integracyjno-sportową z okazji „Dnia Dziecka".

Na imprezie pojawili się zaproszeni goście:

  • p. Ilona Rybicka Doradca-Pełnomocnik Burmistrza, która reprezentowała Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie, p. Andrzeja Grabowskiego

  • p. Michał Klafczyński - Radny Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim.

Burmistrz Andrzej Grabowski oraz Radny Michał Klafczyński zasponsorowali dzieciom i młodzieży mnóstwo słodkości (m. in.: lody, batony, cukierki, ciastka, napoje, kiełbaski).

Natomiast Poseł na Sejm Jan Krzysztof Ardanowski, poprzez swoje Biuro Poselskie, w Toruniu, zasponsorował dzieciom i młodzieży m. in.: smycze, zakładki do książek, magnesy na lodówkę, batony i cukierki).

Dzieci bawiły się przednio! Wiele atrakcji i konkurencji, które zaaranżowali Druhowie z OSP w Chełmońcu oraz Sołtys z Radą Sołecką przyprawiło dzieci, młodzież, a także dorosłych o zawrót głowy. W trakcie imprezy odbyły się liczne konkursy, w ramach których każdy był zwycięzcą.

Szczególne podziękowania Sołtys wraz z Radą Sołecką składają sponsorom imprezy oraz Druhom OSP Chełmoniec za wielkie zaangażowanie w organizację fantastycznego „Dnia Dziecka".

 dzien_dziecka_2016.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!