Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Europejski Tydzień Sportu w Świetlicy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Europejski Tydzień Sportu w Świetlicy Drukuj
Wpisał: Wychowawcy Świetlicy Socjoterapeutycznej   
09.06.2016
Ś8.jpgwietlica Socjoterapeutyczna zachęcając swych wychowanków do  aktywności ruchowej, również w tym roku przyłączyła się do Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

W poniedziałek 30 maja, zorganizowano dla dzieci i rodziców zajęcia Zumby, które połączono z Dniem Mamy i Taty oraz z Dniem Dziecka. Następnego dnia tj. we wtorek 31 maja popołudniowy czas spędzono aktywnie na Ranczu Alibaba w miejscowości Skępsk oraz na eskapadzie rowerowej, której trasa przebiegała przez Główny Dworzec, Sierakowo i Mariany. Zaś w środę 1 czerwca młodsi wychowankowie korzystali z dobrodziejstw kowalewskiej pływalni.

Kontynuując inicjatywę propagowania aktywności ruchowej, idei sportu wśród najmłodszych, a także celem integracji środowiska lokalnego w dniu 6 czerwca zorganizowano „Świetlicowy Turniej Piłki Nożnej Halowej 2016", który odbył się na hali Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim. Więcej informacji na temat turnieju w kolejnym artykule. 

 swietlica_sport.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!