Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Europejski Tydzień Sportu w Świetlicy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Europejski Tydzień Sportu w Świetlicy Drukuj
Wpisał: Wychowawcy Świetlicy Socjoterapeutycznej   
09.06.2016
Ś8.jpgwietlica Socjoterapeutyczna zachęcając swych wychowanków do  aktywności ruchowej, również w tym roku przyłączyła się do Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

W poniedziałek 30 maja, zorganizowano dla dzieci i rodziców zajęcia Zumby, które połączono z Dniem Mamy i Taty oraz z Dniem Dziecka. Następnego dnia tj. we wtorek 31 maja popołudniowy czas spędzono aktywnie na Ranczu Alibaba w miejscowości Skępsk oraz na eskapadzie rowerowej, której trasa przebiegała przez Główny Dworzec, Sierakowo i Mariany. Zaś w środę 1 czerwca młodsi wychowankowie korzystali z dobrodziejstw kowalewskiej pływalni.

Kontynuując inicjatywę propagowania aktywności ruchowej, idei sportu wśród najmłodszych, a także celem integracji środowiska lokalnego w dniu 6 czerwca zorganizowano „Świetlicowy Turniej Piłki Nożnej Halowej 2016", który odbył się na hali Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim. Więcej informacji na temat turnieju w kolejnym artykule. 

 swietlica_sport.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!