Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dziewczęta z Kowalewa Pomorskiego na finale wojewódzkim zgarnęły podwójne srebro.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dziewczęta z Kowalewa Pomorskiego na finale wojewódzkim zgarnęły podwójne srebro. Drukuj
Wpisał: Jolanta Zarembska   
13.06.2016
20160606_143242.jpgW dniu 6 czerwca 2016 roku dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim po wygranej w zawodach powiatowych, gdzie pokonały 6 szkół z powiatu, wzięły udział w  Kujawsko-Pomorskich Mistrzostwach Szkół w Lekkoatletycew czwórboju lekkoatletycznym organizowanym  przez Kujawsko-Pomorski Szkolny Związek Sportowy.

Czwórbój lekkoatletyczny sprawdza   wszechstronnie przygotowanie w czterech dyscyplinach, wyniki poszczególnych konkurencji są przeliczane na punkty.Zmagając się z 16 najlepszymi szkołami województwa dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pom. dały dowód swojej sprawności fizycznej i udowodniły, że praca w klasie sportowej daje wszechstronny rozwój, ponieważ  w rzucie piłeczką palantową, skoku w dal, biegu na 60 m
i biegu na 600 m zdobyły łącznie 1244 punkty, co dało im srebrny medal.

Drużynę reprezentowały uczennice z klasy szóstej sportowej : Zofia Jeżowska, Maria Jeżowska, Weronika Szmytkowska, Dominika Szmytkowska, Oliwia Rudnicka, Zofia Polakiewicz- podopieczne Jolanty Zarembskiej.

W zawodach wyłoniono też zwycięzców w klasyfikacji indywidualnej, w której Zofia Jeżowska zdobyła również srebrny medal.
 
 
 20160606_105022.jpg
 20160606_143242.jpg
 20160606_143831.jpg
 
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!