Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dziewczęta z Kowalewa Pomorskiego na finale wojewódzkim zgarnęły podwójne srebro.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dziewczęta z Kowalewa Pomorskiego na finale wojewódzkim zgarnęły podwójne srebro. Drukuj
Wpisał: Jolanta Zarembska   
13.06.2016
20160606_143242.jpgW dniu 6 czerwca 2016 roku dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim po wygranej w zawodach powiatowych, gdzie pokonały 6 szkół z powiatu, wzięły udział w  Kujawsko-Pomorskich Mistrzostwach Szkół w Lekkoatletycew czwórboju lekkoatletycznym organizowanym  przez Kujawsko-Pomorski Szkolny Związek Sportowy.

Czwórbój lekkoatletyczny sprawdza   wszechstronnie przygotowanie w czterech dyscyplinach, wyniki poszczególnych konkurencji są przeliczane na punkty.Zmagając się z 16 najlepszymi szkołami województwa dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pom. dały dowód swojej sprawności fizycznej i udowodniły, że praca w klasie sportowej daje wszechstronny rozwój, ponieważ  w rzucie piłeczką palantową, skoku w dal, biegu na 60 m
i biegu na 600 m zdobyły łącznie 1244 punkty, co dało im srebrny medal.

Drużynę reprezentowały uczennice z klasy szóstej sportowej : Zofia Jeżowska, Maria Jeżowska, Weronika Szmytkowska, Dominika Szmytkowska, Oliwia Rudnicka, Zofia Polakiewicz- podopieczne Jolanty Zarembskiej.

W zawodach wyłoniono też zwycięzców w klasyfikacji indywidualnej, w której Zofia Jeżowska zdobyła również srebrny medal.
 
 
 20160606_105022.jpg
 20160606_143242.jpg
 20160606_143831.jpg
 
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!