Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Festyn Rodzinny

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Festyn Rodzinny Drukuj
Wpisał: M. Pawlewicz   
17.06.2016

W3.jpg dniu 26 maja 2016 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju KGW w Pluskowęsach wraz z Radą Sołecką zorganizowało Festyn Rodzinny. Przy świetlicy wiejskiej zgromadziło się mnóstwo dzieci gotowych do zabawy. Z zaproszenia skorzystał również P.Andrzej Grabowski z małżonką.

Nie zabrakło współnych tańców, malowania twarzy, gier, zabaw i konkursów, które sprawnie prowadziła Ola Nikiel. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się też zamki dmuchane.

Stowarzyszenie i Sołectwo włączyło się też w Europejski Tydzień Sportu, zorganizowano przeciąganie liny- po jednej stronie stanęli mieszkańcy Pluskowęs, po drugiej zaś ,,reszta świata".

Odbył się również mecz piłki nożnej pomiędzy rodzicami a dziećmi. W tym roku dzieci nie dały żadnych szans rodzicom wygrywając 8:5.

Dzieci zmęczone, ale bardzo zadowolone wróciły późnym wieczorem do domów.

 dzien_dziecka.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!