Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Festyn Rodzinny

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Festyn Rodzinny Drukuj
Wpisał: M. Pawlewicz   
17.06.2016

W3.jpg dniu 26 maja 2016 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju KGW w Pluskowęsach wraz z Radą Sołecką zorganizowało Festyn Rodzinny. Przy świetlicy wiejskiej zgromadziło się mnóstwo dzieci gotowych do zabawy. Z zaproszenia skorzystał również P.Andrzej Grabowski z małżonką.

Nie zabrakło współnych tańców, malowania twarzy, gier, zabaw i konkursów, które sprawnie prowadziła Ola Nikiel. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się też zamki dmuchane.

Stowarzyszenie i Sołectwo włączyło się też w Europejski Tydzień Sportu, zorganizowano przeciąganie liny- po jednej stronie stanęli mieszkańcy Pluskowęs, po drugiej zaś ,,reszta świata".

Odbył się również mecz piłki nożnej pomiędzy rodzicami a dziećmi. W tym roku dzieci nie dały żadnych szans rodzicom wygrywając 8:5.

Dzieci zmęczone, ale bardzo zadowolone wróciły późnym wieczorem do domów.

 dzien_dziecka.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!