Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Polska Goooooooooooola

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Polska Goooooooooooola Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
21.06.2016
img_7142.jpgPrzedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim stworzyły własną strefę kibica, która obejmowała całe miasto. W biało- czerwonych barwach, z flagami narodowymi w dłoniach i głośną trąbiąc przeszli ulicami miasta.
Zachęcali do kibicowania naszej reprezentacji w dzisiejszym spotkaniu Mistrzostw Europy. Z takim dopingiem nasza drużyna w spotkaniu w Ukrainą musi wygrać. Przedszkolaki inaczej sobie tego nie wyobrażają.
img_7138.jpg
 img_7139.jpg
 img_7140.jpg
 img_7141.jpg
 img_7142.jpg
 img_7143.jpg
 img_7144.jpg
 img_7145.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!