Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Polska Goooooooooooola

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Polska Goooooooooooola Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
21.06.2016
img_7142.jpgPrzedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim stworzyły własną strefę kibica, która obejmowała całe miasto. W biało- czerwonych barwach, z flagami narodowymi w dłoniach i głośną trąbiąc przeszli ulicami miasta.
Zachęcali do kibicowania naszej reprezentacji w dzisiejszym spotkaniu Mistrzostw Europy. Z takim dopingiem nasza drużyna w spotkaniu w Ukrainą musi wygrać. Przedszkolaki inaczej sobie tego nie wyobrażają.
img_7138.jpg
 img_7139.jpg
 img_7140.jpg
 img_7141.jpg
 img_7142.jpg
 img_7143.jpg
 img_7144.jpg
 img_7145.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!