Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.11.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wakacyjne starty młodzieży kolarskiej rozpoczęte

30.06.2016

miniaturka.jpgZawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo pracowicie rozpoczęli wakacje. W czasie, gdy Agata Kowalska i Paweł Walenciak walczyli o medale na Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie pozostali rywalizowali w wyścigach w  ramach ligi UKS.

25 czerwca br. wystartowali w Młyńcu gm. Lubicz, gdzie rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w jeździe na czas na dystansie 5 km z jednym nawrotem.

Najlepszy czas spośród naszych młodzików „wykręcił" Bartosz Małkiewicz, który zajął dziesiąte miejsce. Rafał Marzec był dwudziesty trzeci, Kacper Sęk zajął czterdziestą pozycję, a trzy oczka dalej sklasyfikowany został Oskar Gutowski.

W kategorii młodziczka Paulina Matczak była jedenasta, a Anita Tomaszewska zajęła dwudzieste trzecie miejsce.

Tymoteusz Śliwka z czasem 11:14,23 zajął dziesiąte miejsce w kategorii żak.

W dniu rozgrywania Mistrzostw Polski elity mężczyzn w kolarstwie szosowym w Świdnicy,  Burmistrz Miasta Rypin zaprosił młodych adeptów kolarstwa na I Kryterium  Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Rypin.

W kryterium uczestniczyli zawodnicy m.in. z Chełmży, Bartoszyc, Torunia, Rypina, Kowalewa Pomorskiego, Nieszawki, Zbójna i Nowogrodu.      W kategorii żakini swoje pierwsze zwycięstwo wywalczyła Anita Tomaszewska. Wśród  żaków Tymoteusz Śliwka zajął ósmą pozycję.

Nasza młodziczka Paulina Matczak była piąta.

Młodzicy do pokonania mieli 8 okrążeń. Najlepiej spośród „Sokołów" spisał się Bartosz Małkiewicz, który był piąty.