Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.05.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wakacyjne starty młodzieży kolarskiej rozpoczęte

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wakacyjne starty młodzieży kolarskiej rozpoczęte Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo
30.06.2016

miniaturka.jpgZawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo pracowicie rozpoczęli wakacje. W czasie, gdy Agata Kowalska i Paweł Walenciak walczyli o medale na Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie pozostali rywalizowali w wyścigach w  ramach ligi UKS.

25 czerwca br. wystartowali w Młyńcu gm. Lubicz, gdzie rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w jeździe na czas na dystansie 5 km z jednym nawrotem.

Najlepszy czas spośród naszych młodzików „wykręcił" Bartosz Małkiewicz, który zajął dziesiąte miejsce. Rafał Marzec był dwudziesty trzeci, Kacper Sęk zajął czterdziestą pozycję, a trzy oczka dalej sklasyfikowany został Oskar Gutowski.

W kategorii młodziczka Paulina Matczak była jedenasta, a Anita Tomaszewska zajęła dwudzieste trzecie miejsce.

Tymoteusz Śliwka z czasem 11:14,23 zajął dziesiąte miejsce w kategorii żak.

W dniu rozgrywania Mistrzostw Polski elity mężczyzn w kolarstwie szosowym w Świdnicy,  Burmistrz Miasta Rypin zaprosił młodych adeptów kolarstwa na I Kryterium  Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Rypin.

W kryterium uczestniczyli zawodnicy m.in. z Chełmży, Bartoszyc, Torunia, Rypina, Kowalewa Pomorskiego, Nieszawki, Zbójna i Nowogrodu.      W kategorii żakini swoje pierwsze zwycięstwo wywalczyła Anita Tomaszewska. Wśród  żaków Tymoteusz Śliwka zajął ósmą pozycję.

Nasza młodziczka Paulina Matczak była piąta.

Młodzicy do pokonania mieli 8 okrążeń. Najlepiej spośród „Sokołów" spisał się Bartosz Małkiewicz, który był piąty.