Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kolejne wielkie zmagania szachowe w Kowalewie Pomorskim czas zacząć

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolejne wielkie zmagania szachowe w Kowalewie Pomorskim czas zacząć Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
08.07.2016
gniadek3_szachy.jpgW nadchodzącą niedzielę w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim rozpocznie się XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy. Po uroczystym otwarciu o godzinie 10:00 trzystu szachistów z całej Polski zasiądzie do zmagań przy szachownicy. Rozgrywki będą odbywały się w sześciu grupach.

Najlepsi szachiści grają o nagrodę główną w kategorii Open  A.  W  tym roku bardzo liczna jest grupa do ośmiu lat, która liczy 30 dzieci. Świadczy to o wzroście popularności „królewskiej gry" wśród najmłodszych. Uczestnicy turnieju będą korzystać  z boisk Centrum Sportu i Rekreacji oraz wyjeżdżać nad pobliskie jeziora i do Torunia. Odbędzie się również tradycyjny turniej piłkarski dla szachistów. W czwartek, w godzinach wieczornych, odbędzie się atrakcyjny festyn, który poprowadzą pracownicy Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury na czele z dyrektor Barbarą Niewidział.  Uroczyste wręczenie nagród  i zakończenie turnieju  nastąpi 16 lipca o godzinie 13:30.

Wszystkich miłośników szachów serdecznie zapraszamy do obserwacji przebiegu rozgrywek oraz do udziału w imprezach towarzyszących.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!