Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kolejne wielkie zmagania szachowe w Kowalewie Pomorskim czas zacząć

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolejne wielkie zmagania szachowe w Kowalewie Pomorskim czas zacząć Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
08.07.2016
gniadek3_szachy.jpgW nadchodzącą niedzielę w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim rozpocznie się XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy. Po uroczystym otwarciu o godzinie 10:00 trzystu szachistów z całej Polski zasiądzie do zmagań przy szachownicy. Rozgrywki będą odbywały się w sześciu grupach.

Najlepsi szachiści grają o nagrodę główną w kategorii Open  A.  W  tym roku bardzo liczna jest grupa do ośmiu lat, która liczy 30 dzieci. Świadczy to o wzroście popularności „królewskiej gry" wśród najmłodszych. Uczestnicy turnieju będą korzystać  z boisk Centrum Sportu i Rekreacji oraz wyjeżdżać nad pobliskie jeziora i do Torunia. Odbędzie się również tradycyjny turniej piłkarski dla szachistów. W czwartek, w godzinach wieczornych, odbędzie się atrakcyjny festyn, który poprowadzą pracownicy Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury na czele z dyrektor Barbarą Niewidział.  Uroczyste wręczenie nagród  i zakończenie turnieju  nastąpi 16 lipca o godzinie 13:30.

Wszystkich miłośników szachów serdecznie zapraszamy do obserwacji przebiegu rozgrywek oraz do udziału w imprezach towarzyszących.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!