Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow "Bieg dla Zasłużonych"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

"Bieg dla Zasłużonych" Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
18.07.2016

Na prośbę Stowarzyszenia "Pamiętamy, skąd jesteście" informujemy, że w dniu 10 września br. na lotnisku w Lesznie w Wielkopolsce zorganizowany zostanie „Bieg dla Zasłużonych", który będzie symbolicznym otwarciem „Ostoi" - pierwszego w Polsce domu dla emerytowanych zwierząt pracujących.

Zwierzęta, które na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo wraz ze swoimi przewodnikami pobiegną na symbolicznym dystansie, zaś dla wszystkich uczestników przygotowano trasy na 5km i 10km. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje oraz plakaty związane z ww. wydarzeniem.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!