Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow W 2016r. Agrofarma nie odbędzie się.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

W 2016r. Agrofarma nie odbędzie się. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
19.07.2016
af2016_logo_18_07_16.jpgZ przykrością informuję, że z przyczyn od nas niezależnych nie odbędzie się w gminie Kowalewo Pomorskie IV edycja wystawy rolniczej- AGROFARMA. Zaplanowana na 27-28 sierpnia wystawa maszyn rolniczych oraz kiermasz producentów rolnych miał być tradycyjnie imprezą współtowarzyszącą tegorocznym dożynkom gminnym.

Niestety głównym organizator- poznański WORLD TRADE CENTER, pismem z dnia 13 lipca poinformował o problemach finansowych w branży rolniczej co ma poważne odzwierciedlenie w zakupach sprzętu rolniczego. Jak wynika z pisma, które zamieszczam poniżej, planowana jest jedynie roczna przerwa. Do zobaczenia w 2017r.

Andrzej Grabowski
Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie.

agrofarma_pismo_odwolujace_18_07_16_00.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!