Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zyskają nowe powierzchnie.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zyskają nowe powierzchnie. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
21.07.2016
p1030058.jpgNa zewnątrz słoneczko, a w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim wesoło i głośno. Na parterze 45 dzieci w dwóch grupach korzysta  w okresie wakacyjnym z pobytu w przedszkolu, zaś na piętrze ekipa z firmy Zakład Dekarsko- Blacharski Toruń stawia ścianki, tynkuje i maluje pomieszczenia strychowe. 

Wyłoniona w postępowaniu przetargowym firma do 26 sierpnia dokona adaptacji powierzchni strychowej na pomieszczenia gospodarcze. Powstanie tam również mała łazienka, aby dzieci z grup przebywających na piętrze nie musiały schodzić na parter.

Kowalewska placówka przedszkolna cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Liczba chętnych corocznie przekracza liczbę oferowanych miejsc. W tym roku różnica była tak duża (40%), że wyraziłem zgodę na utworzenie od września dodatkowego oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pomorskim. Uczęszczające tam sześciolatki szybciej zaadaptują się do zmian czekających ich w związku z pójściem do pierwszej klasy. Poznają nowe miejsce. Będą bardziej odważne- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

 

p1030057.jpg
 p1030058.jpg
 p1030059.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!