Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zyskają nowe powierzchnie.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zyskają nowe powierzchnie. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
21.07.2016
p1030058.jpgNa zewnątrz słoneczko, a w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim wesoło i głośno. Na parterze 45 dzieci w dwóch grupach korzysta  w okresie wakacyjnym z pobytu w przedszkolu, zaś na piętrze ekipa z firmy Zakład Dekarsko- Blacharski Toruń stawia ścianki, tynkuje i maluje pomieszczenia strychowe. 

Wyłoniona w postępowaniu przetargowym firma do 26 sierpnia dokona adaptacji powierzchni strychowej na pomieszczenia gospodarcze. Powstanie tam również mała łazienka, aby dzieci z grup przebywających na piętrze nie musiały schodzić na parter.

Kowalewska placówka przedszkolna cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Liczba chętnych corocznie przekracza liczbę oferowanych miejsc. W tym roku różnica była tak duża (40%), że wyraziłem zgodę na utworzenie od września dodatkowego oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pomorskim. Uczęszczające tam sześciolatki szybciej zaadaptują się do zmian czekających ich w związku z pójściem do pierwszej klasy. Poznają nowe miejsce. Będą bardziej odważne- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

 

p1030057.jpg
 p1030058.jpg
 p1030059.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!