Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Integracja to podstawa.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Integracja to podstawa. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
05.08.2016
p1030308.jpgCzłonkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim integrują się aż miło popatrzeć i potańczyć. W dniu 4 sierpnia zaprosili na swojego tradycyjnego, piątego grilla integracyjnego nie tylko swoich członków oraz Burmistrz Miasta Andrzeja Grabowskiego i dyrektora Domu Kultury Barbarę Niewidział. Do wspólnej zabawy chętni byli również seniorzy z Lubicza, Golubia Dobrzynia i Brodnicy. Razem grillowało 120 osób.                              

Grill to oprócz dobrej zabawy (tańce i śpiewy) okazja do pochwalenia się swoimi sukcesami i podpatrzenia sąsiadów w ich działalności. Burmistrz Miasta poinformował o najbliższych wydarzeniach w gminie, zaprosił do korzystania z pływalni oraz z bogatego kalendarza imprez.

 

p1030300.jpg
 p1030302.jpg
 p1030305.jpg
 p1030307.jpg
 p1030308.jpg
 p1030310.jpg
 p1030314.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!