Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sokoły wysoko w Ciechocinku i Raciążku

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sokoły wysoko w Ciechocinku i Raciążku Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
16.08.2016

N2.jpgasze Sokoły w miniony weekend wystartowały w VIII Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim po Nizinie Ciechocińskiej, składającym się z dwóch etapów tj.  kryterium ulicznego i startu wspólnego.

Pierwszego dnia bezkonkurencyjna była Paulina Matczak, która zdobyła 23 pkt. i pierwsze miejsce, a jej młodsza koleżanka Agata Kowalska uzyskała trzecią lokatę. Również udanie tego dnia zaprezentował się Paweł Walenciak, który swój występ zakończył na szóstym miejscu. W najstarszej kategorii młodzik, bardzo dobre wystartował Bartek Małkiewicz i zajął siódmą lokatę. Miejsca uzyskane pierwszego dnia dały naszym zawodnikom szansę na walkę o czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej wyścigu po dwóch etapach.

Drugiego dnia jako pierwszy wystartował wyścig kat. młodziczka i żak. Trasa wyścigu liczyła 20 km. i kończyła się blisko kilometrowym podjazdem i krótkim finiszem po bruku. Niestety nasza zawodniczka Agata Kowalska, która po pokonaniu długiego podjazdu, walcząc o drugą pozycję z zawodniczką z KS Społem Łódź na finiszu pokonując ostatni ostry zakręt prowadzący do przysłowiowej kreski przewróciła się, co pozbawiło ją drugiego miejsca w wyścigu i prawdopodobnie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej wyścigu, Paulina Matczak na kresce była trzecia, co dało jej bardzo wysokie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Paweł Walenciak w „generalce" został sklasyfikowany na ósmym miejscu.

Punktualnie o godz. 12.00 ruszył drugi wyścig kat. młodzik, który został rozegrany na dystansie 50 km. Dobrze zaprezentował się w nim Bartek Małkiewicz, który linię maty przejechał na szóstym miejscu i ostatecznie w klasyfikacji generalnej po dwóch etapach zajął szóstą pozycję. Tego dnia dobrze zaprezentował się również Rafał Marzec, meldując się na mecie jako dziewiąty zawodnik wyścigu. Jest to jego najlepszy wynik w sezonie.

Kolejny start już  20 sierpnia w Wielkim Rychnowie, na który serdecznie zapraszamy.  Start pierwszego wyścigu o godz. 13.30.

 1.jpg
2.jpg
 3.jpg
 5.jpg
 4.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!