Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sokoły wysoko w Ciechocinku i Raciążku

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sokoły wysoko w Ciechocinku i Raciążku Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
16.08.2016

N2.jpgasze Sokoły w miniony weekend wystartowały w VIII Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim po Nizinie Ciechocińskiej, składającym się z dwóch etapów tj.  kryterium ulicznego i startu wspólnego.

Pierwszego dnia bezkonkurencyjna była Paulina Matczak, która zdobyła 23 pkt. i pierwsze miejsce, a jej młodsza koleżanka Agata Kowalska uzyskała trzecią lokatę. Również udanie tego dnia zaprezentował się Paweł Walenciak, który swój występ zakończył na szóstym miejscu. W najstarszej kategorii młodzik, bardzo dobre wystartował Bartek Małkiewicz i zajął siódmą lokatę. Miejsca uzyskane pierwszego dnia dały naszym zawodnikom szansę na walkę o czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej wyścigu po dwóch etapach.

Drugiego dnia jako pierwszy wystartował wyścig kat. młodziczka i żak. Trasa wyścigu liczyła 20 km. i kończyła się blisko kilometrowym podjazdem i krótkim finiszem po bruku. Niestety nasza zawodniczka Agata Kowalska, która po pokonaniu długiego podjazdu, walcząc o drugą pozycję z zawodniczką z KS Społem Łódź na finiszu pokonując ostatni ostry zakręt prowadzący do przysłowiowej kreski przewróciła się, co pozbawiło ją drugiego miejsca w wyścigu i prawdopodobnie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej wyścigu, Paulina Matczak na kresce była trzecia, co dało jej bardzo wysokie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Paweł Walenciak w „generalce" został sklasyfikowany na ósmym miejscu.

Punktualnie o godz. 12.00 ruszył drugi wyścig kat. młodzik, który został rozegrany na dystansie 50 km. Dobrze zaprezentował się w nim Bartek Małkiewicz, który linię maty przejechał na szóstym miejscu i ostatecznie w klasyfikacji generalnej po dwóch etapach zajął szóstą pozycję. Tego dnia dobrze zaprezentował się również Rafał Marzec, meldując się na mecie jako dziewiąty zawodnik wyścigu. Jest to jego najlepszy wynik w sezonie.

Kolejny start już  20 sierpnia w Wielkim Rychnowie, na który serdecznie zapraszamy.  Start pierwszego wyścigu o godz. 13.30.

 1.jpg
2.jpg
 3.jpg
 5.jpg
 4.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!