Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow ZMIANA STAWEK NA PŁYWALNI , ale nadal najtaniej w okolicy !!!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

ZMIANA STAWEK NA PŁYWALNI , ale nadal najtaniej w okolicy !!! Drukuj
Wpisał: Agnieszka Szczepanowska   
18.08.2016

Niebawem miną 2 lata funkcjonowania PŁYWALNI w Kowalewie Pomorskim. Od początku cieszy się ona bardzo dużą popularnością wśród klientów indywidualnych jak również dzieci oraz młodzieży, którzy w ramach zajęć szkolnych od poniedziałku do piątku korzystają bezpłatnie z naszej pływalni. Od 31 października 2014 r. odwiedziło ją ponad 120.000 osób.

Byli to nie tylko mieszkańcy naszej gminy, czy sąsiednich, ale również z całego kraju jak również z zagranicy. W okresie wakacji dziennie obciążenie obiektu wynosi średnio ok. 230 osób. Pływanie i różnego rodzaju zabawy w wodzie to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzięki temu, że podczas ruchu w wodzie angażujemy praktycznie wszystkie mięśnie, pływanie pełni rolę profilaktyczną i rehabilitacyjną. Reasumując pływanie zbawiennie wpływa na nasz organizm: rzeźbi sylwetkę, zwiększa wydolność organizmu i poprawia odporność, pozwala stracić nadmiar tkanki tłuszczowej, opóźnia oznaki starzenia się, dodaje ciału lekkości.

Pływania zyskała sympatię w szczególności rodzin z małymi dziećmi, ponieważ jako jedyna w okolicy posiada brodzik dla najmłodszych dzieci o wymiarach 7,0 m x 6,0 m i głębokości 0,15 m - 0,50 m. Temperatura wody utrzymywana jest na poziomie
ok. 30°C. Dla dzieci największą atrakcją jest jeżyk wodny oraz zjeżdżalnia. Ponadto basen posiada liczne reflektory podwodne.

Od początku funkcjonowania Pływalni obowiązywała symboliczna opłata 1zł za pierwszą godzinę, od marca 2015 r. ta stawka uległa zmianie na 3 zł, ale również była to cena promocyjna. W ten sposób zachęcaliśmy Państwa do poznania obiektu. Jak również przekonania się, jak doskonale woda wpływa na nasz organizm, nasze zdrowie a także nasze samopoczucie. Informuję, że z dniem 1 września 2016 roku kwota wstępu na Pływalnię ulegnie zmianie. Wstęp i pierwsza godzina to kwota 6 zł, natomiast kolejna godzina to niezmienne 0,10 zł za każdą rozpoczętą minutę. Dla posiadaczy karty Duża Rodzina obowiązywać będzie nadal 50% zniżka. Wprowadzony także zostanie bilet całodzienny - koszt jednego biletu wynosić będzie 15 zł.

Informuję również, że z uwagi na zaostrzenie przepisów przez jednostki kontrolujące nie ma możliwości chodzenia w ubraniu na hali basenowej. Jeżeli rodzic lub opiekun prawny dziecka wchodzi na halę basenową wymagany jest strój basenowy zgodny z regulaminem pływalni oraz bilet. Do obserwowania swojego dziecka można skorzystać z miejsca na widowni.

Dziękuję za dotychczasowe korzystanie z Pływalni i zachęcam do dalszych odwiedzin.

 

Andrzej Grabowski

Burmistrz Miasta

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!