Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kurzawa w Mlewie, czyli nierówna walka o spokój życia codziennego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kurzawa w Mlewie, czyli nierówna walka o spokój życia codziennego Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.08.2016
Od ponad dwóch lat mieszkańcy sołectwa Mlewo walczą o godne życie. Życie bez strachu o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Zlokalizowane obok ich nieruchomości wyrobisko pożwirowe zasypywane jest popiołami, które pod wpływem wiatru unoszą się i tworzą zasłonę kurzu.

Utrudnia to oddychanie, a pojazdy na pobliskiej drodze wojewódzkiej mają  całkowicie ograniczoną widoczność.Zainteresowanych problemem Mlewian zachęcamy do obejrzenia reportażu zamieszczonego w TVP Bydgoszcz w dniu 16 sierpnia br.

http://bydgoszcz.tvp.pl/26566977/musza-zyc-w-tumanach-brunatnego-pylu

oraz reportażu redaktor Anety Walenty z radia PIK pt. „Bliżej życia" wyemitowanego 17 sierpnia br.  http://www.radiopik.pl/41,4,reportaze

To nie koniec próby poprawy warunków życia mieszkańców sołectwa Mlewo. Dziennikarze radia PIK dalej poszukują odpowiedzi na zadawane w reportażach pytania. Już wkrótce kolejne audycje, które Państwu przybliżymy.

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!