Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Współinwestorzy na placu budowy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Współinwestorzy na placu budowy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
30.08.2016
wspol_na_plac_bud_30_08_16_00.jpgWicestarosta Franciszek Gutowski i Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzej Grabowski w dniu 29 sierpnia br. wizytowali plac budowy jakim jest droga powiatowa Kowalewo- Chełmonie.

Do końca września br. droga na odcinku ok. 4km. zyska nakładkę asfaltową. W centrum wsi Chełmonie powstanie nowy, utwardzony parking, a ul. Chopina od skrzyżowania z krajowa 15 do wjazdu do gimnazjum będzie miała przełożony chodnik po lewej stronie.

Przetarg na wykonanie wygrało Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane z Brodnicy za kwotę prawie 700tys.zł. Starostwo otrzymało dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w wys.  63% wartości inwestycji. Pozostałe 37% po połowie pokryje samorząd powiatu i gminy Kowalewo Pomorskie.

Przypominamy, że w minionym roku wyremontowano pierwszy odcinek tej drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką w Okoninie (gm. Ciechocin) do centrum wsi Chełmonie (Kowalewo).

wspol_na_plac_bud_30_08_16_01.jpg
 wspol_na_plac_bud_30_08_16_02.jpg
 wspol_na_plac_bud_30_08_16_03.jpg
 wspol_na_plac_bud_30_08_16_04.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!