Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Współinwestorzy na placu budowy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Współinwestorzy na placu budowy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
30.08.2016
wspol_na_plac_bud_30_08_16_00.jpgWicestarosta Franciszek Gutowski i Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzej Grabowski w dniu 29 sierpnia br. wizytowali plac budowy jakim jest droga powiatowa Kowalewo- Chełmonie.

Do końca września br. droga na odcinku ok. 4km. zyska nakładkę asfaltową. W centrum wsi Chełmonie powstanie nowy, utwardzony parking, a ul. Chopina od skrzyżowania z krajowa 15 do wjazdu do gimnazjum będzie miała przełożony chodnik po lewej stronie.

Przetarg na wykonanie wygrało Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane z Brodnicy za kwotę prawie 700tys.zł. Starostwo otrzymało dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w wys.  63% wartości inwestycji. Pozostałe 37% po połowie pokryje samorząd powiatu i gminy Kowalewo Pomorskie.

Przypominamy, że w minionym roku wyremontowano pierwszy odcinek tej drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką w Okoninie (gm. Ciechocin) do centrum wsi Chełmonie (Kowalewo).

wspol_na_plac_bud_30_08_16_01.jpg
 wspol_na_plac_bud_30_08_16_02.jpg
 wspol_na_plac_bud_30_08_16_03.jpg
 wspol_na_plac_bud_30_08_16_04.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!