Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow 25 lat minęło, czyli Zjazd Absolwentów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pom.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

25 lat minęło, czyli Zjazd Absolwentów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pom. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
06.09.2016
25_lat_minelo.jpg25 lat minęło, czyli Zjazd Absolwentów rocznik 1991r. Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim.

Zwracamy się do absolwentów, którzy ukończyli kowalewską podstawówkę w 1991 roku. Tak, to już minęło 25 lat, jak opuściliśmy szkolne mury.

Obecnie jako piękni, młodzi i pełni werwy 40-latkowie podbijamy świat. Pewnie nieco się zmieniliśmy, mamy inne problemy, pewnie dzieci a może i wnuki, ale przede wszystkim wiele, wiele do opowiadania.

26 listopada 2016 będzie ku temu dobra okazja. Grupa inicjatywna zaproponowała bowiem w tym dniu wiele atrakcji. Spotykamy się o godz. 15.00 w naszej szkole na krótkie wspomnienia, później szykuje się niezła zabawa w sali widowiskowej Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim.

Wpisowe od osoby wynosi 150zł, co zapewni nam suto zastawione stoły i dobrą muzykę.

Wpłaty na specjalnie utworzone konto BS: 80 9496 0008 0002 2930 2000 0001 do dnia 30 października 2016 roku

Zgłoszenia i zapytania na podane poniżej numery telefonów lub za pośrednictwem strony facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100013651590023

lub email absolwenci1991@wp.pl

 


Grupa Inicjatywna Absolwentów Rocznik 1991:

Agnieszka Reiwer (Myszak)- kl. VIIIc

Beata Stempska (Wojciechowska) - kl. VIIIc

Karolina Kowalska - kl. VIIIc

Marta Pawlik Śliwa- kl. VIIIc

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!