Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Czarne złoto na drogach.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Czarne złoto na drogach. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
07.09.2016
p1040253.jpgNa drogach gminnych pachnie smołą. To znak, że na remontowane drogi układany jest asfalt. Firma AGA Mariusz Wilczyński oraz Zakład Drogowo- Budowlany Wilczyński&Wilczyński kończą prace na drodze w Pluskowęsach oraz na drodze w Chełmońcu.

Asfalt to najcenniejszy materiał budowlany na terenach wiejskich. Wzbudza na twarzach okolicznych mieszkańców zawsze uśmiech, bo oni dobrze wiedzą jak ważny jest dobry dojazd na pole przy wywozie płodów rolnych.

Przypominamy, że samorząd otrzymał na modernizację drogi Pluskowęsy- Parcele  dotację z budżetu Województwa Kuj.-Pom. pochodzącą z tytułu wyłączeń gruntów rolnych z produkcji rolnej w wys. 105tys.zł. 

Jednocześnie informujemy, że miesiąc przed czasem prace zakończyła również firma INŻBUD Grudziądz. Nową nawierzchnię z kostki polbrukowej oraz kanalizację deszczową mają ulice Osiedla Kwiatowego (Narcyzowa, Konwaliowa i Mikołaja z Ryńska) oraz ½ drogi gminnej dojazdowej wzdłuż ul. Odrodzenia.

p1030974.jpg
 p1040249.jpg
 p1040253.jpg
 p1040254.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!