Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Urzędnicy sprzątali świat

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Urzędnicy sprzątali świat Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
19.09.2016

dsc_0245.jpgW dniach 16-17 września br. samorząd gminy Kowalewo Pomorskie już kolejny raz przystąpił do akcji „Sprzątanie Świata - Polska". Tegoroczna kampania prowadzona była pod hasłem „Podaj dalej...drugie życie odpadów".

Jak co roku, w akcji „Sprzątanie Świata" udział wzięli pracownicy Urzędu Miejskiego. Urzędnicy wraz ze swoimi rodzinami, w piątek 16 września po godz. 15:00, sprzątali Górę Zamkową za Miejsko- Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kowalewie Pomorskim. Zaopatrzeni w rękawice i worki ruszyli całą załogą w wyprawę. Porównując ilość zebranych w zeszłym roku odpadów, jednogłośnie stwierdzili, iż z roku na rok jest coraz mniej śmieci, co jest zasługą edukacji ekologicznej i większej świadomości społeczeństwa.

Warto przypomnieć, iż kowalewscy urzędnicy biorą udział nie tylko w „Sprzątaniu Świata". Angażowali się m.in. w zbiórki środków finansowych dla powodzian, nakrętek i starych telefonów dla osób chorych, czy w akcję „Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich", gdzie ćwiczyli dla poprawy zdrowia.

 

dsc_0242.jpg
 dsc_0245.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!