Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Urzędnicy sprzątali świat

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Urzędnicy sprzątali świat Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
19.09.2016

dsc_0245.jpgW dniach 16-17 września br. samorząd gminy Kowalewo Pomorskie już kolejny raz przystąpił do akcji „Sprzątanie Świata - Polska". Tegoroczna kampania prowadzona była pod hasłem „Podaj dalej...drugie życie odpadów".

Jak co roku, w akcji „Sprzątanie Świata" udział wzięli pracownicy Urzędu Miejskiego. Urzędnicy wraz ze swoimi rodzinami, w piątek 16 września po godz. 15:00, sprzątali Górę Zamkową za Miejsko- Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kowalewie Pomorskim. Zaopatrzeni w rękawice i worki ruszyli całą załogą w wyprawę. Porównując ilość zebranych w zeszłym roku odpadów, jednogłośnie stwierdzili, iż z roku na rok jest coraz mniej śmieci, co jest zasługą edukacji ekologicznej i większej świadomości społeczeństwa.

Warto przypomnieć, iż kowalewscy urzędnicy biorą udział nie tylko w „Sprzątaniu Świata". Angażowali się m.in. w zbiórki środków finansowych dla powodzian, nakrętek i starych telefonów dla osób chorych, czy w akcję „Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich", gdzie ćwiczyli dla poprawy zdrowia.

 

dsc_0242.jpg
 dsc_0245.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!