Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Srebro w Jabłonowie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Srebro w Jabłonowie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
21.09.2016

4.jpgW dniu 17 września zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo zawitali do Jabłonowa Pomorskiego, gdzie rozegrany został Ogólnopolski Wyścig Kolarski  - „Kryterium Uliczne" o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy.

W kryterium wystartowały trzy nasze zawodniczki tj. Paulina Matczak, Agata Kowalska i Anita Tomaszewska, wszystkie zawodniczki spisały się doskonale. Paulina zdobyła 11 pkt. i zajęła drugie miejsce, Agata zdobywając dwa pkt. wywalczyła piąte miejsce. Anita swój występ zakończyła w drugiej dziesiątce. Warto wspomnieć, iż Agata i Anita pomimo że są o rok młodsze to doskonale spisują się w tym sezonie.

Bardzo dobre kryterium zaliczył również Paweł Walenciak, który swój występ zakończył na szóstej pozycji. W najstarszej kat. młodzik nie wystartował Bartek Małkiewicz, a Rafał Marzec i Oskar Gutowski sklasyfikowani zostali w trzeciej dziesiątce.

Pomimo tego, że sezon dobiega końca to nasi zawodnicy nadal trzymają formę, przed nimi jeszcze trzy trudne wyścigi. Już za tydzień wystartujemy w Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików w jeździe dwójkami, a dzień później wystartujemy ze startu wspólnego w Małym Rudniku.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!