Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Srebro w Jabłonowie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Srebro w Jabłonowie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
21.09.2016

4.jpgW dniu 17 września zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo zawitali do Jabłonowa Pomorskiego, gdzie rozegrany został Ogólnopolski Wyścig Kolarski  - „Kryterium Uliczne" o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy.

W kryterium wystartowały trzy nasze zawodniczki tj. Paulina Matczak, Agata Kowalska i Anita Tomaszewska, wszystkie zawodniczki spisały się doskonale. Paulina zdobyła 11 pkt. i zajęła drugie miejsce, Agata zdobywając dwa pkt. wywalczyła piąte miejsce. Anita swój występ zakończyła w drugiej dziesiątce. Warto wspomnieć, iż Agata i Anita pomimo że są o rok młodsze to doskonale spisują się w tym sezonie.

Bardzo dobre kryterium zaliczył również Paweł Walenciak, który swój występ zakończył na szóstej pozycji. W najstarszej kat. młodzik nie wystartował Bartek Małkiewicz, a Rafał Marzec i Oskar Gutowski sklasyfikowani zostali w trzeciej dziesiątce.

Pomimo tego, że sezon dobiega końca to nasi zawodnicy nadal trzymają formę, przed nimi jeszcze trzy trudne wyścigi. Już za tydzień wystartujemy w Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików w jeździe dwójkami, a dzień później wystartujemy ze startu wspólnego w Małym Rudniku.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!