Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podziel się posiłkiem 2016

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podziel się posiłkiem 2016 Drukuj
Wpisał: Iwona Arciszewska   
22.09.2016

Informuję, iż w dniach 23 - 24 września po raz kolejny tutejszy Ośrodek Pomocy Społecznej przystąpi  do zbiórki żywności organizowanej w ramach akcji  „Podziel się posiłkiem 2016"  organizowanej przez Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorskiego Banku Żywnościowo - Rzeczowego w Toruniu.

W uzgodnieniu z Panem Dyrektorem z Zespołu Szkół  uczniowie  w ramach wolontariatu będą  pomagali  w  zbiórce  poprzez  rozdawanie ulotek  informujących o tej akcji.

Zbiórka zostanie  przeprowadzona  w uzgodnieniu z placówkami handlowymi na terenie Kowalewa Pomorskiego, takich jak niżej - poprzez wystawienie w każdym z tych sklepów kosza, do którego można będzie wrzucać żywność :

- sklep spożywczy  Łukasza Łabich ( ul. Plac 700 - Lecia )

- sklep spożywczy  Witolda Wiśniewskiego ( ul. 23-go stycznia, ul. Chopina)

- sklep spożywczy   „BIEDRONKA" ( ul. Batalionów Chłopskich )

Zbiórka przeprowadzona będzie  w ramach akcji ogólnopolskiej w dniu 23.09.2016r. w godzinach od 1200do 16 00 i w dniu  24.09.2016r. w godzinach  od 10 00 do 13 00

Pozyskana żywność  zostanie  przekazana  dla  mieszkańców o najniższych  dochodach  z terenu  miasta i gminy Kowalewo Pomorskie.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!