Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Strażacy z OSP Pluskowęsy najlepszymi strzelcami w powiecie.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Strażacy z OSP Pluskowęsy najlepszymi strzelcami w powiecie. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.09.2016
p1040982.jpgDruhowie ochotnicy z OSP Pluskowęsy w dniu 25 września br.reprezentowali Zarząd Miejsko- Gminny OSP Kowalewo Pomorskie w Powiatowych Drużynowych Zawodach Strzeleckich OSP.  Zawody te to już tradycja. Organizuje je zarząd powiatowy OSP i już tradycyjnie wygrała je ekipa z Pluskowęs.

Tradycją jest również, że zwycięski puchar i dyplom strażacy przekazują na ręce prezesa zarządu MG OSP RP druha Andrzeja Grabowskiego.

Gratuluje strażakom z OSP Pluskowęsy: Ireneuszowi Sutkowskiemu, Markowi Sutkowskiemu, Piotrowi Pawlewicz i Ryszardowi Świętalskiemu (OSP Kiełpiny) celnego oka i pewnej ręki. Cieszę się, że druhowie nie tylko dbają o nasze bezpieczeństwo i potrafią dobrze się bawić, ale również że godnie nas reprezentują. Życzę kolejnych sukcesów- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. 
 
p1040982.jpg
 
 
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!