Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow TY też możesz być częścią Mistrzowskiego zespołu !!!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

TY też możesz być częścią Mistrzowskiego zespołu !!! Drukuj
Wpisał: Robert Bejgier   
18.10.2016
Zarząd UKS „Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe wyjazdu na Klubowe Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej kobiet, które odbędą się w dniach 2-6.11.2016r na Gran Canaria.

Wieloletnia systematyczna praca podnosiła poziom sportowy naszych zawodniczek co skutkowało coraz lepszymi wynikami. Od roku 2009 jesteśmy czołowym zespołem w naszym kraju. W 2010 i 2012 zdobyliśmy brązowe medale Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej kobiet, w 2014 Wicemistrzostwo Polski a uwieńczeniem naszej pracy jest Mistrzostwo Polski w 2016 roku. Oprócz sukcesów seniorskich nasze młodzieżowe zespoły również zdobywają regularnie medale na arenie krajowej.

Mimo prawa startu w Klubowych Mistrzostwach Europy jako Mistrz Polski, nie jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom finansowym. Bez wsparcia osób i instytucji, którym zależy na rozwoju sportu i promocji własnej firmy nie będziemy mieli możliwości wyjazdu i walki o najwyższe cele w Europie w plażowej piłce ręcznej.

Mamy świadomość, że uzbieranie kwoty około 30 tysięcy złotych jest wielkim wyzwaniem ale liczymy na Państwa pomoc i wsparcie naszego projektu, który dzięki Państwu może zostać zrealizowany.

Ewentualne wsparcie finansowe prosimy wpłacać na konto: BS Kowalewo Pom. nr: 28 9496 0008 0004 8334 2000 0001

Osoba odpowiedzialna za kontakty: Robert Bejgier 608686460

Z góry dziękujemy za pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

 

ze sportowym pozdrowieniem

Prezes UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie

Robert Bejgier

(zamieszczono: 11.10.2016r.)

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!