Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow TY też możesz być częścią Mistrzowskiego zespołu !!!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

TY też możesz być częścią Mistrzowskiego zespołu !!! Drukuj
Wpisał: Robert Bejgier   
18.10.2016
Zarząd UKS „Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe wyjazdu na Klubowe Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej kobiet, które odbędą się w dniach 2-6.11.2016r na Gran Canaria.

Wieloletnia systematyczna praca podnosiła poziom sportowy naszych zawodniczek co skutkowało coraz lepszymi wynikami. Od roku 2009 jesteśmy czołowym zespołem w naszym kraju. W 2010 i 2012 zdobyliśmy brązowe medale Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej kobiet, w 2014 Wicemistrzostwo Polski a uwieńczeniem naszej pracy jest Mistrzostwo Polski w 2016 roku. Oprócz sukcesów seniorskich nasze młodzieżowe zespoły również zdobywają regularnie medale na arenie krajowej.

Mimo prawa startu w Klubowych Mistrzostwach Europy jako Mistrz Polski, nie jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom finansowym. Bez wsparcia osób i instytucji, którym zależy na rozwoju sportu i promocji własnej firmy nie będziemy mieli możliwości wyjazdu i walki o najwyższe cele w Europie w plażowej piłce ręcznej.

Mamy świadomość, że uzbieranie kwoty około 30 tysięcy złotych jest wielkim wyzwaniem ale liczymy na Państwa pomoc i wsparcie naszego projektu, który dzięki Państwu może zostać zrealizowany.

Ewentualne wsparcie finansowe prosimy wpłacać na konto: BS Kowalewo Pom. nr: 28 9496 0008 0004 8334 2000 0001

Osoba odpowiedzialna za kontakty: Robert Bejgier 608686460

Z góry dziękujemy za pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

 

ze sportowym pozdrowieniem

Prezes UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie

Robert Bejgier

(zamieszczono: 11.10.2016r.)

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!