Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Gazeta Powiatu Golubsko- Dobrzyńskiego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Gazeta Powiatu Golubsko- Dobrzyńskiego Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
12.10.2016

gazeta_powiatu_00_12_10_16.jpgStarostwo Powiatu Golubsko- Dobrzyńskiego wznowiło wydawanie bezpłatnego informatora zawierającego cenne wiadomości o wydarzeniach w naszym powiecie. Znajdują się tam też dane o placówkach powiatowych z namiarami tele-adresowymi.

W gminie Kowalewo Pomorskie miesięcznik jest dostępny w holu urzędu do wyczerpania nakładu. Jest również zamieszczany na stronie internetowej starostwa:

http://serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl/3666,gazeta-powiatu-nr-1-2016

gazeta_powiatu_12_10_16.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!