Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z urodzinową wizytą u pana Mariana

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z urodzinową wizytą u pana Mariana Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.10.2016
z_urodz_wyzyta_p_marian_24_10_16_00.jpgW dniu 22 października swoje 90 urodziny świętował pan Marian Zalewski z Kowalewa Pomorskiego. Z wizytą do szanownego jubilata przybył Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, kierownik Ośrodka Pomoc Społecznej Zyta Szymańska i pracownik socjalny Barbara Wasilewska. Jubilat wspólnie z żoną, synem, wnuczką i dwiema prawnuczkami przyjął gości przepysznym ciastem i szampanem. Małżeństwo Zalewskich służy sobie wzajemnie wsparciem i opieką. Uśmiechnięci i pozytywnie patrzący na otoczenie mogą być przykładem dla wielu.

Pan Marian, urodzony Kowalewiak, niedługo będzie świętował 70-lecie małżeństwa. Doczekał się trojki dzieci, piątki wnucząt i czwórki prawnucząt. Na co dzień mieszka sam z małżonka, gdyż dzieci wyfrunęły już z rodzinnego gniazda i osiadły setki kilometrów od Kowalewa. Odległość nie osłabiła uczuć do rodzinnego miasta. Jak podkreślał cały czas pan Marian, dzieci aktywnie śledzą stronę internetową urzędu, szkół i organizacji społecznych, aby wiedzieć co dzieję się w ich Kowalewie.

z_urodz_wyzyta_p_marian_24_10_16_01.jpg
 z_urodz_wyzyta_p_marian_24_10_16_02.jpg
 z_urodz_wyzyta_p_marian_24_10_16_03.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!