Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z urodzinową wizytą u pana Mariana

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z urodzinową wizytą u pana Mariana Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.10.2016
z_urodz_wyzyta_p_marian_24_10_16_00.jpgW dniu 22 października swoje 90 urodziny świętował pan Marian Zalewski z Kowalewa Pomorskiego. Z wizytą do szanownego jubilata przybył Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, kierownik Ośrodka Pomoc Społecznej Zyta Szymańska i pracownik socjalny Barbara Wasilewska. Jubilat wspólnie z żoną, synem, wnuczką i dwiema prawnuczkami przyjął gości przepysznym ciastem i szampanem. Małżeństwo Zalewskich służy sobie wzajemnie wsparciem i opieką. Uśmiechnięci i pozytywnie patrzący na otoczenie mogą być przykładem dla wielu.

Pan Marian, urodzony Kowalewiak, niedługo będzie świętował 70-lecie małżeństwa. Doczekał się trojki dzieci, piątki wnucząt i czwórki prawnucząt. Na co dzień mieszka sam z małżonka, gdyż dzieci wyfrunęły już z rodzinnego gniazda i osiadły setki kilometrów od Kowalewa. Odległość nie osłabiła uczuć do rodzinnego miasta. Jak podkreślał cały czas pan Marian, dzieci aktywnie śledzą stronę internetową urzędu, szkół i organizacji społecznych, aby wiedzieć co dzieję się w ich Kowalewie.

z_urodz_wyzyta_p_marian_24_10_16_01.jpg
 z_urodz_wyzyta_p_marian_24_10_16_02.jpg
 z_urodz_wyzyta_p_marian_24_10_16_03.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!