Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukcesy szachistów LKS Promień

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukcesy szachistów LKS Promień Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
09.11.2016
S2.jpgzachiści LKS Promień Kowalewo Pomorskie udanie rozpoczęli rozgrywki IV ligi Drużynowych Mistrzostw Regionu, do których awansowali w minionym sezonie, zwyciężając 3,5 : 1,5 z CK Łubianka. Swoje partie wygrali Maciej Kobus, Benedykt Mroziński oraz Adrian Retz, a Agnieszka Retz zremisowała.

Mecz odbył się w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim. W bieżącym roku odbędą się jeszcze trzy spotkania. Z WTSzach 1938 Włocławek i Wiatrakiem Bydgoszcz oraz na wyjeździe z POZKAEM Inowrocław.  Udany debiut jest kontynuacją świetnych występów naszych szachistów w ostatnich miesiącach. Natalia Maleszewska zdobyła srebrny medal w Igrzyskach Sportowców Wiejskich, jedyny nie tylko dla gminy, ale i dla Powiatu Golubsko - Dobrzyńskiego, Maksymilian Waszewski zajął drugie miejsce w Ogólnopolskim turnieju „ Wakacje z szachami" , a Agnieszka Retz, zajmując drugie miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów, awansowała do rozgrywek finałowych, które odbędą się w marcu przyszłego roku.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!