Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukcesy szachistów LKS Promień

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukcesy szachistów LKS Promień Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
09.11.2016
S2.jpgzachiści LKS Promień Kowalewo Pomorskie udanie rozpoczęli rozgrywki IV ligi Drużynowych Mistrzostw Regionu, do których awansowali w minionym sezonie, zwyciężając 3,5 : 1,5 z CK Łubianka. Swoje partie wygrali Maciej Kobus, Benedykt Mroziński oraz Adrian Retz, a Agnieszka Retz zremisowała.

Mecz odbył się w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim. W bieżącym roku odbędą się jeszcze trzy spotkania. Z WTSzach 1938 Włocławek i Wiatrakiem Bydgoszcz oraz na wyjeździe z POZKAEM Inowrocław.  Udany debiut jest kontynuacją świetnych występów naszych szachistów w ostatnich miesiącach. Natalia Maleszewska zdobyła srebrny medal w Igrzyskach Sportowców Wiejskich, jedyny nie tylko dla gminy, ale i dla Powiatu Golubsko - Dobrzyńskiego, Maksymilian Waszewski zajął drugie miejsce w Ogólnopolskim turnieju „ Wakacje z szachami" , a Agnieszka Retz, zajmując drugie miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów, awansowała do rozgrywek finałowych, które odbędą się w marcu przyszłego roku.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!