Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nasi Mali Ekolodzy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nasi Mali Ekolodzy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
16.11.2016
14.jpgIII edycja konkursu ekologicznego Mały Ekolog pokazała, że najmłodsi Kowalewiacy wiedzą co to ochrona środowiska, recykling i zagrożone gatunki. Umieją rozpoznawać drzewa, zachowywać się w lesie czy posegregować śmieci.

Konkurs zorganizowany 14 listopada br. przez pedagogów ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim: Jolantę Pardę, Karolinę Gręźlikowską i Justynę Bąkowską zachęcił do udziału dzieci oddziałów 0-II z Przedszkola Publicznego, Przedszkola Niepublicznego Entliczek Pentliczek, Szkoły Podstawowej w Kowalewie, w Wielkim Rychnowie i w Pluskowęsach.   

Młodym ekologom towarzyszyli rodzice, nauczyciele, dyrektorzy i zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski i Przewodnicząca Rady Rodziców Donata Midura.

Gratuluję wiedzy młodym, małym ekologom. Jestem dumny, że od najmłodszych lat uczą się jak dbać o swoje środowisko.  Widać, że przyznany nam tytuł Czysta Gmina mobilizuje do działania, nauki i poznawania zasad i dobrych nawyków. Gratuluje również pedagogom organizującym konkurs jak i przygotowującym do niego uczniów- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

 maly_ekolog.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!