Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nasi Mali Ekolodzy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nasi Mali Ekolodzy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
16.11.2016
14.jpgIII edycja konkursu ekologicznego Mały Ekolog pokazała, że najmłodsi Kowalewiacy wiedzą co to ochrona środowiska, recykling i zagrożone gatunki. Umieją rozpoznawać drzewa, zachowywać się w lesie czy posegregować śmieci.

Konkurs zorganizowany 14 listopada br. przez pedagogów ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim: Jolantę Pardę, Karolinę Gręźlikowską i Justynę Bąkowską zachęcił do udziału dzieci oddziałów 0-II z Przedszkola Publicznego, Przedszkola Niepublicznego Entliczek Pentliczek, Szkoły Podstawowej w Kowalewie, w Wielkim Rychnowie i w Pluskowęsach.   

Młodym ekologom towarzyszyli rodzice, nauczyciele, dyrektorzy i zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski i Przewodnicząca Rady Rodziców Donata Midura.

Gratuluję wiedzy młodym, małym ekologom. Jestem dumny, że od najmłodszych lat uczą się jak dbać o swoje środowisko.  Widać, że przyznany nam tytuł Czysta Gmina mobilizuje do działania, nauki i poznawania zasad i dobrych nawyków. Gratuluje również pedagogom organizującym konkurs jak i przygotowującym do niego uczniów- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

 maly_ekolog.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!