Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Konkurs Zaprogramuj Swoją Przyszłość  Wierzymy w Twój Plan

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Konkurs Zaprogramuj Swoją Przyszłość  Wierzymy w Twój Plan Drukuj
Wpisał: Monika Piróg   
18.11.2016

CodersTrust Polska i Provident organizują akcję, której celem jest pomoc Polakom w zdobyciu kompetencji z zakresu programowania i znalezieniu pracy, przede wszystkim zdalnej, niezależnie od miejsca zamieszkania. W ramach projektu, 40 osób z całej Polski otrzyma dofinansowanie do 4-miesięcznego kursu programowania on-line Front-End Development na platformie CodersTrust w wysokości 5000 złotych. Zwycięzcy będą jedynie zobowiązani do dopłacenia 871 złotych oraz do poświęcania na naukę około 3 godzin dziennie.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności z zakresu programowania i freelancingu, ponieważ kurs zaczyna się od podstaw. Wystarczy dostęp do komputera i Internetu, umiejętność logicznego myślenia oraz znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę konkursową www.zaprogramujswojaprzyszlosc.pl, wypełnić testy ze znajomości języka angielskiego oraz umiejętności logicznego myślenia i zdobyć przynajmniej 20 na 30 punktów. Następnie wystarczy zarejestrować się na specjalnym konkursowym okresie próbnym na platformie i - po zapoznaniu się z materiałami - stworzyć film konkursowy.

Stypendium otrzymają te osoby, które nagrają film, w którym w najciekawszy sposób opowiedzą, jak umiejętność programowania i freelancing mogą zmienić życie w ich rodzinnych miejscowościach. Jury konkursowe wybierze 40 najbardziej przekonujących i najlepiej przygotowanych filmów.

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!