Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Konkurs Zaprogramuj Swoją Przyszłość  Wierzymy w Twój Plan

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Konkurs Zaprogramuj Swoją Przyszłość  Wierzymy w Twój Plan Drukuj
Wpisał: Monika Piróg   
18.11.2016

CodersTrust Polska i Provident organizują akcję, której celem jest pomoc Polakom w zdobyciu kompetencji z zakresu programowania i znalezieniu pracy, przede wszystkim zdalnej, niezależnie od miejsca zamieszkania. W ramach projektu, 40 osób z całej Polski otrzyma dofinansowanie do 4-miesięcznego kursu programowania on-line Front-End Development na platformie CodersTrust w wysokości 5000 złotych. Zwycięzcy będą jedynie zobowiązani do dopłacenia 871 złotych oraz do poświęcania na naukę około 3 godzin dziennie.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności z zakresu programowania i freelancingu, ponieważ kurs zaczyna się od podstaw. Wystarczy dostęp do komputera i Internetu, umiejętność logicznego myślenia oraz znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę konkursową www.zaprogramujswojaprzyszlosc.pl, wypełnić testy ze znajomości języka angielskiego oraz umiejętności logicznego myślenia i zdobyć przynajmniej 20 na 30 punktów. Następnie wystarczy zarejestrować się na specjalnym konkursowym okresie próbnym na platformie i - po zapoznaniu się z materiałami - stworzyć film konkursowy.

Stypendium otrzymają te osoby, które nagrają film, w którym w najciekawszy sposób opowiedzą, jak umiejętność programowania i freelancing mogą zmienić życie w ich rodzinnych miejscowościach. Jury konkursowe wybierze 40 najbardziej przekonujących i najlepiej przygotowanych filmów.

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!