Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Kowalewo Pomorskie Orlik 2012 Wielka Łąka Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 01.05.2017
Z ostatniej chwili arrow LKS Promień arrow Podziękowanie za 1%

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podziękowanie za przekazany 1% na LKS "Promień" Drukuj
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
18.11.2016
1proc_dla_lks_18_11_16.jpgSzanowni Państwo, ofiarodawcy 1 % podatku dochodowego

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na nasz apel i przekazali darowiznę w postaci odpisu swojego 1 % podatku dochodowego na konto Ludowego Klubu Sportowego "Promień".

Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc. Przekazane w 2016 r. środki w kwocie ponad 9 tys. zł przyczynią się do poprawy funkcjonowania sekcji sportowych tego Klubu. Pragniemy poinformować, że w Klubie funkcjonują trzy sekcje sportowe : sekcja piłki nożnej w ramach której cztery drużyny uczestniczą w rozgrywkach ligowych, w tym drużyna seniorów prowadzącą rozgrywki w lidze okręgowej, sekcja szachowa, których zawodnicy uzyskują znaczące wyniki w zawodach na terenie całego kraju oraz sekcja trójboju siłowego. Ponadto Klub jest współorganizatorem dużych imprez sportowych o zasięgu ogólnopolskim: Międzynarodowego Turnieju Szachowego i Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego.

Przychylność Państwa w powyższej sprawie pozwoli poprawić sytuację finansową Klubu.

Pragniemy wyrazić również nadzieję, że w kolejnych latach będziemy mogli liczyć na finansowe wsparcie przez Państwo działań naszego klubu sportowego.

Składając podziękowania życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

Stanisław Krauzewicz
  Andrzej Grabowski
V-ce Prezes   Burmistrz Miasta
LKS "Promień"   Kowalewo Pomorskie

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!