Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Młodzi Obywatele poznają samorządność

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Młodzi Obywatele poznają samorządność Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
30.11.2016
mlodzi_obywatele_poznaja_29_11_16_00.jpgUczniowie Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach (gm. Kowalewo Pomorskie) w ramach programu Młody Obywatel dwukrotnie odwiedzili Urząd Miejski. Uczniowie podzieleni w tematyczne zespoły i pod przewodnictwem pedagoga Magdaleny Kosk chcieli poznać pracę samorządu na rzecz społeczeństwa.
W dniu 29 listopada br. uczniowie spotkali się z Burmistrzem Miasta Andrzejem Grabowski, aby zapoznać się z obowiązkami ale i z zaletami piastowania funkcji włodarza gminy. Zespół w składzie: Patrycja Janas, Nadia Łupina i Cezary Kubiak przygotowali się do spotkania. Pytania dotyczyły nie tylko plusów i minusów funkcji burmistrza. Młodzież byłą zainteresowana najbliższymi inwestycjami, planami oświatowymi i sportowymi. Na zakończenie przekazali kwiaty z okazji zbliżających się imienin.

W tym czasie inne zespoły zapoznawały się z zakresami zadań Urzędu Stanu Cywilnego, Skarbnika, Informatyka, Sekretarza Gminy i Kierownika Centrum Rekreacji i Sportu.

Projekt Młody Obywatel organizowany jest przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Bank Gospodarstwa Krajowego. Placówka z Pluskowęs pierwszy raz bierze w nim udział. Celem programu jest zaangażowanie młodzieży do upowszechniania wiedzy do budowania w społeczeństwie postaw obywatelskich.

 mlodzi_obywatele_poznaja_29_11_16_02.jpg
 mlodzi_obywatele_poznaja_29_11_16_03.jpg
 mlodzi_obywatele_poznaja_29_11_16_04.jpg
 mlodzi_obywatele_poznaja_29_11_16_05.jpg
mlodzi_obywatele_poznaja_29_11_16_01.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!