Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Młodzi Obywatele poznają samorządność

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Młodzi Obywatele poznają samorządność Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
30.11.2016
mlodzi_obywatele_poznaja_29_11_16_00.jpgUczniowie Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach (gm. Kowalewo Pomorskie) w ramach programu Młody Obywatel dwukrotnie odwiedzili Urząd Miejski. Uczniowie podzieleni w tematyczne zespoły i pod przewodnictwem pedagoga Magdaleny Kosk chcieli poznać pracę samorządu na rzecz społeczeństwa.
W dniu 29 listopada br. uczniowie spotkali się z Burmistrzem Miasta Andrzejem Grabowski, aby zapoznać się z obowiązkami ale i z zaletami piastowania funkcji włodarza gminy. Zespół w składzie: Patrycja Janas, Nadia Łupina i Cezary Kubiak przygotowali się do spotkania. Pytania dotyczyły nie tylko plusów i minusów funkcji burmistrza. Młodzież byłą zainteresowana najbliższymi inwestycjami, planami oświatowymi i sportowymi. Na zakończenie przekazali kwiaty z okazji zbliżających się imienin.

W tym czasie inne zespoły zapoznawały się z zakresami zadań Urzędu Stanu Cywilnego, Skarbnika, Informatyka, Sekretarza Gminy i Kierownika Centrum Rekreacji i Sportu.

Projekt Młody Obywatel organizowany jest przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Bank Gospodarstwa Krajowego. Placówka z Pluskowęs pierwszy raz bierze w nim udział. Celem programu jest zaangażowanie młodzieży do upowszechniania wiedzy do budowania w społeczeństwie postaw obywatelskich.

 mlodzi_obywatele_poznaja_29_11_16_02.jpg
 mlodzi_obywatele_poznaja_29_11_16_03.jpg
 mlodzi_obywatele_poznaja_29_11_16_04.jpg
 mlodzi_obywatele_poznaja_29_11_16_05.jpg
mlodzi_obywatele_poznaja_29_11_16_01.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!