Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podopieczni fundacji PRO OMNIBUS oczarowali społeczność naszej szkoły

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podopieczni fundacji PRO OMNIBUS oczarowali społeczność naszej szkoły Drukuj
Wpisał: Mariola Orzechowska   
01.12.2016
6.jpgWe wtorek 28.11. 2016r. utalentowani wokaliści z niepełnosprawnościami, podopieczni fundacji PRO OMNIBUS, której prezesem jest Mirosław Satora, oczarowali naszą społeczność uczniowską koncertem o wymownym tytule „Tacy sami". Młodzi artyści, dzieci i młodzież udowodnili, że mimo przeszkód można realizować swoje pasje, rozwijać talenty i wzruszać szerszą publiczność.

To dzięki nim usłyszeliśmy w niesamowitym wykonaniu piosenki, między innymi, z repertuaru Michała Szpaka, Margaret, Urszuli, Sylwii Grzeszczak, Lady Pank. To dzięki nim poczuliśmy się wyjątkowo! Fantastyczna energia ze sceny szybko przeniosła się na publiczność. Cała sala zaczęła śpiewać wraz z wokalistami, klaskać i kołysać się rytmicznie. Koncert i młodych artystów przygotowali Ludmiła Małecka oraz Artur Grudziński.

Gościnnie wystąpiła również uczennica naszej szkoły Monika Putz, która to zaśpiewała piosenkę pt. „Posprzątajmy świat."

„Tacy sami" to nie tylko tytuł koncertu, to przede wszystkim projekt ciechocińskiej Fundacji Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych, projekt w ramach którego młodzi utalentowani wokalnie artyści koncertują na terenie naszego regionu. Wystąpili już dwukrotnie w szkole w Kikole, byli w Radomicach w powiecie lipnowskim, w Ostrowąsie, w szkołach w Bydgoszczy, w Raciążku, Ciechocinku. Do otwartej listy we wtorkowe przedpołudnie dołączyliśmy my - Szkoła Podstawowa w Kowalewie. Czujemy się wyróżnieni.

Za niesamowitą energię, muzyczne wrażenia serdecznie dziękujemy wszystkim wokalistom, życząc podopiecznym fundacji PRO OMNIBUS artystycznych sukcesów, realizacji zamierzonych celów i niekończącej się pozytywnej energii.

 ss.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!