Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sokół na torze

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sokół na torze Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
05.12.2016

Zminiaturka.jpgawodnicy UKS „Sokół"  Wielkie Rychnowo  w ramach szkolenia i okresu przygotowawczego do nowego sezonu, pojechali na  światowej klasy welodrom w Pruszkowie. Celem wyjazdu było przybliżenie naszym zawodnikom kolarstwa torowego. Należy również powiedzieć, że jazda po torze jest stosunkowo bezpieczna i prosta, trzeba tylko przestrzegać podstawowych zasad. 

Dla naszej szóstki zawodników tj. Agaty Kowalskiej, Pauliny Matczak, Wojtka Kowalskiego, Pawła Walenciaka, Rafała Marca i Bartka Małkiewicza było to pierwsze szkolenie na torze. Zawodnicy pod okiem trenerów Mariana Krycha i Dariusza Osmańskiego opanowali sztukę jazdy po torze bardzo dobrze, choć pierwszy kontakt ze "ścianą" na wirażu był trochę przerażający, ale prawa fizyki były po stronie naszych zawodników.

Zdobyte umiejętności wymagają na pewno dalszego procesu szkolenia i  może zaowocują startem na Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!