Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukces absolwenta Szkoły Podstawowej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukces absolwenta Szkoły Podstawowej Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
06.12.2016

ss.jpgAbsolwent Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim

na  Akademickich Mistrzostwach

Świata w programowaniu w Chorwacji

W dniach od 18 do 20 listopada 2016 r. odbył się w stolicy Chorwacji  w Zagrzebiu etap regionalny akademickich mistrzostw świata   w programowaniu zespołowym. Brało w nim udział ponad 60 trzyosobowych drużyn z państw Europy Środkowej. Polskę reprezentowały uczelnie  z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Torunia.

Paweł Zacharek jest studentem II roku informatyki inżynierskiej   na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wraz z kolegami - Kamilem Kobzą  i Mikołajem Marciniakiem reprezentowali swoją uczelnię w tych mistrzostwach.  Tworzyli programy do trudnych zadań konkursowych, pisząc  w trzech językach programowania.  Dziesięć zespołów z najwyższą liczbą punktów  zostało nagrodzonych.  Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Studenci    z Torunia, chociaż nie zajęli czołowego miejsca, cieszą się, że mogli brać udział  w  tak ważnych  mistrzostwach, które są uznawane na całym świecie.

Jesteśmy dumni, że absolwent Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pom.  dalej kontynuuje swoją życiową pasję i jest doceniany przez władze uczelni, która wytypowała go na te prestiżowe, ale i zarazem bardzo trudne mistrzostwa.

ss.jpg
 sss_01.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!