Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukces absolwenta Szkoły Podstawowej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukces absolwenta Szkoły Podstawowej Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
06.12.2016

ss.jpgAbsolwent Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim

na  Akademickich Mistrzostwach

Świata w programowaniu w Chorwacji

W dniach od 18 do 20 listopada 2016 r. odbył się w stolicy Chorwacji  w Zagrzebiu etap regionalny akademickich mistrzostw świata   w programowaniu zespołowym. Brało w nim udział ponad 60 trzyosobowych drużyn z państw Europy Środkowej. Polskę reprezentowały uczelnie  z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Torunia.

Paweł Zacharek jest studentem II roku informatyki inżynierskiej   na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wraz z kolegami - Kamilem Kobzą  i Mikołajem Marciniakiem reprezentowali swoją uczelnię w tych mistrzostwach.  Tworzyli programy do trudnych zadań konkursowych, pisząc  w trzech językach programowania.  Dziesięć zespołów z najwyższą liczbą punktów  zostało nagrodzonych.  Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Studenci    z Torunia, chociaż nie zajęli czołowego miejsca, cieszą się, że mogli brać udział  w  tak ważnych  mistrzostwach, które są uznawane na całym świecie.

Jesteśmy dumni, że absolwent Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pom.  dalej kontynuuje swoją życiową pasję i jest doceniany przez władze uczelni, która wytypowała go na te prestiżowe, ale i zarazem bardzo trudne mistrzostwa.

ss.jpg
 sss_01.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!