Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow RELACJA Z ŚWIĄTECZNYCH WARSZTATÓW U PRZEWODNICZĄCEGO OSIEDLA BRODNICKIEGO - 03.12.2016r.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

RELACJA Z ŚWIĄTECZNYCH WARSZTATÓW U PRZEWODNICZĄCEGO OSIEDLA BRODNICKIEGO - 03.12.2016r. Drukuj
Wpisał: Brygida Sławińska-Śliwa   
06.12.2016

swiateczne_warsztaty_brodnickie_04_12_16_00.jpgŚwiąteczne warsztaty u Przewodniczącego Osiedla Brodnickiego były nie tylko świetną alternatywą do czasu spędzonego przed telewizorem, czy komputerem, ale również okazją do spotkania się.

Myślę, że warto wprowadzać zajęcia, na których to rodzice są aktywni, robią coś wspólnie z dziećmi, a jednocześnie mogą obserwować swoje dziecko na tle grupy rówieśniczej.

 

Jak było ? Trudno określić to jednym słowem: chyba tylko słowo MAGICZNIE tu pasuje, podkreśla Przewodniczący Osiedla Henryk Sławiński.

Wykonaliśmy choinkę z guzików, świątecznego przyjaciela z patyczka, aniołka, czapeczkę z wełny. Zajęcia wywołały sporo radości, zwłaszcza dekorowanie świątecznych pierników kolorowymi posypkami oraz lukrem.

Przygotowanie takiego warsztatu nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc ludzi o wspaniałych sercach, którzy rozumieją potrzebę organizowania takich spotkań. Dziękujemy: Przewodniczącemu Osiedla Brodnickiego Panu Henrykowi Sławińskiemu za pomoc finansową i organizacyjną, Pani Bernadecie Wiącek za przygotowanie sali, Państwu Wiesławowi i Marlenie Chmielewicz za pierniczki, dekoracje i zaangażowanie, Pani Dominice Stogowskiej za pyszne ciasto, Pracowni krawieckiej "U Emily" Emilia Grabowska, Grębocin za piękne i kolorowe skrawki materiałów, które wzbogaciły nasze warsztaty. Dziękujemy też rodzicom i dzieciom za miło spędzony czas.

swiateczne_warsztaty_brodnickie_04_12_16_01.jpg
 swiateczne_warsztaty_brodnickie_04_12_16_02.jpg
 swiateczne_warsztaty_brodnickie_04_12_16_04.jpg
 swiateczne_warsztaty_brodnickie_04_12_16_05.jpg
 swiateczne_warsztaty_brodnickie_04_12_16_06.jpg
 swiateczne_warsztaty_brodnickie_04_12_16_07.jpg
 swiateczne_warsztaty_brodnickie_04_12_16_08.jpg
 swiateczne_warsztaty_brodnickie_04_12_16_09.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!