Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kowalewscy szachiści grali dla Polonii

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kowalewscy szachiści grali dla Polonii Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
06.12.2016
A1.jpgktywnie spędzają czas młodzi szachiści z Kowalewa Pomorskiego   biorący udział  w zajęciach w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury oraz w szkole w ramach projektu „Edukacja poprzez szachy". Szesnaścioro z nich wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju  z cyklu „ Szachiści grają dla Polonii", który odbył się w minioną sobotę w Nowym Mieście Lubawskim. Finał odbędzie się w Senacie RP w Warszawie.

W liczącym 100 uczestników  turnieju najlepiej zagrało rodzeństwo Retz,  zajmując drugie miejsca w swoich grupach - Agnieszka wśród dziewcząt do 13 lat, a wśród chłopców Adrian do 13 lat i Patryk do 16 lat.   Maksymilian Waszewski zajął piąte miejsce w grupie do 13 lat, a jego brat Kacper również piąte wśród chłopców do 10 lat. Bardzo dobrze w grupie do 10 lat zagrali Tomasz Walenda, który zajął siódme miejsce i Jakub Kobus, który był ósmy oraz   Patrycja Gadomska, która zajęła szóste miejsce w grupie dziewcząt do 13 lat. W  grupie do 10 lat najlepszą z naszej ekipy okazała się Zuzanna Barańska, która zajęła siódme miejsce.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 45.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!