Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kowalewscy szachiści grali dla Polonii

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kowalewscy szachiści grali dla Polonii Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
06.12.2016
A1.jpgktywnie spędzają czas młodzi szachiści z Kowalewa Pomorskiego   biorący udział  w zajęciach w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury oraz w szkole w ramach projektu „Edukacja poprzez szachy". Szesnaścioro z nich wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju  z cyklu „ Szachiści grają dla Polonii", który odbył się w minioną sobotę w Nowym Mieście Lubawskim. Finał odbędzie się w Senacie RP w Warszawie.

W liczącym 100 uczestników  turnieju najlepiej zagrało rodzeństwo Retz,  zajmując drugie miejsca w swoich grupach - Agnieszka wśród dziewcząt do 13 lat, a wśród chłopców Adrian do 13 lat i Patryk do 16 lat.   Maksymilian Waszewski zajął piąte miejsce w grupie do 13 lat, a jego brat Kacper również piąte wśród chłopców do 10 lat. Bardzo dobrze w grupie do 10 lat zagrali Tomasz Walenda, który zajął siódme miejsce i Jakub Kobus, który był ósmy oraz   Patrycja Gadomska, która zajęła szóste miejsce w grupie dziewcząt do 13 lat. W  grupie do 10 lat najlepszą z naszej ekipy okazała się Zuzanna Barańska, która zajęła siódme miejsce.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 45.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!