Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Czterech naszych gimnazjalistów stypendystami Marszałka Województwa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Czterech naszych gimnazjalistów stypendystami Marszałka Województwa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
14.12.2016
1.jpgJulia Bąk, Kinga Derewecka, Bartosz Małkiewicz i Bartosz Szotowicz to uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim, których wyniki w nauce i sukcesy osiągnięte w konkursach i olimpiadach pozwoliły otrzymać stypendium Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego. Marszałkowski projekt „Prymus Pomorza i Kujaw" realizowany jest od 2008r. Do tej pory wyróżniono ponad 2tys. osób. Całkowita kwota przyznanego stypendium wynosi 3 tysiące złotych na okres 10 miesięcy.

Gratuluję uczniom oraz ich pedagogom osiąganych wyników w nauce oraz sukcesów na konkursach i w olimpiadach. Dziękuję za promowanie gminy Kowalewo Pomorskie i swojej szkoły. Zachęcam innych do wzięcia przykładu z rówieśników. Jak często powtarzam w czasie kolejnych edycji Długofalowego Programu Rozwoju Oświaty lub w czasie wręczania moich stypendiów, że środków finansowych na stypendia naukowe nigdy nie zbraknie. - informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Wśród laureatów Stypendium Marszałka znaleźli się również absolwenci naszych szkół, którzy kontynuują naukę w szkołach średnich. Wśród nich znaleźli się również: Martyna Zegarska, Kornelia Kaszubowska, Bogusława Grzegórska, Damian Wardziński, Klara Żurawska i Filip Cierniakowski.

1.jpg
 2.jpg
3.jpg
 img_20160524_152458_21.jpg

Foto archiwum UM Kowalewo

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!