Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Czterech naszych gimnazjalistów stypendystami Marszałka Województwa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Czterech naszych gimnazjalistów stypendystami Marszałka Województwa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
14.12.2016
1.jpgJulia Bąk, Kinga Derewecka, Bartosz Małkiewicz i Bartosz Szotowicz to uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim, których wyniki w nauce i sukcesy osiągnięte w konkursach i olimpiadach pozwoliły otrzymać stypendium Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego. Marszałkowski projekt „Prymus Pomorza i Kujaw" realizowany jest od 2008r. Do tej pory wyróżniono ponad 2tys. osób. Całkowita kwota przyznanego stypendium wynosi 3 tysiące złotych na okres 10 miesięcy.

Gratuluję uczniom oraz ich pedagogom osiąganych wyników w nauce oraz sukcesów na konkursach i w olimpiadach. Dziękuję za promowanie gminy Kowalewo Pomorskie i swojej szkoły. Zachęcam innych do wzięcia przykładu z rówieśników. Jak często powtarzam w czasie kolejnych edycji Długofalowego Programu Rozwoju Oświaty lub w czasie wręczania moich stypendiów, że środków finansowych na stypendia naukowe nigdy nie zbraknie. - informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Wśród laureatów Stypendium Marszałka znaleźli się również absolwenci naszych szkół, którzy kontynuują naukę w szkołach średnich. Wśród nich znaleźli się również: Martyna Zegarska, Kornelia Kaszubowska, Bogusława Grzegórska, Damian Wardziński, Klara Żurawska i Filip Cierniakowski.

1.jpg
 2.jpg
3.jpg
 img_20160524_152458_21.jpg

Foto archiwum UM Kowalewo

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!