Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sztuka Natury w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sztuka Natury w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Ewa Dąbkowska   
14.12.2016

6.jpgW dniu 9 grudnia 2016 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. Władysława Stanisława Reymonta w Kowalewie Pomorskim odbyły się warsztaty poświęcone filmowaniu i fotografowaniu przyrody, które poprowadził Dyrektor Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Sztuka Natury" dr hab. Adam Adamski zawodowo związany z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Prowadzący zabrał wszystkich w magiczną podróż po świecie fotografii przyrodniczej. Spotkanie wywarło duże wrażenie na uczestniczących w nim miłośnikach fotografii, natury i przyrody. Podczas prezentacji obejrzeliśmy efekty pracy fotografów biorących udział w Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Sztuka Natury" i podziwialiśmy nagrodzone prace. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat fotografii.

 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!