Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sztuka Natury w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sztuka Natury w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Ewa Dąbkowska   
14.12.2016

6.jpgW dniu 9 grudnia 2016 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. Władysława Stanisława Reymonta w Kowalewie Pomorskim odbyły się warsztaty poświęcone filmowaniu i fotografowaniu przyrody, które poprowadził Dyrektor Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Sztuka Natury" dr hab. Adam Adamski zawodowo związany z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Prowadzący zabrał wszystkich w magiczną podróż po świecie fotografii przyrodniczej. Spotkanie wywarło duże wrażenie na uczestniczących w nim miłośnikach fotografii, natury i przyrody. Podczas prezentacji obejrzeliśmy efekty pracy fotografów biorących udział w Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Sztuka Natury" i podziwialiśmy nagrodzone prace. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat fotografii.

 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!