Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zwiedzali i poznawali

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zwiedzali i poznawali Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
15.12.2016

U24.jpgczniowie szkoły podstawowej w Mlewie odbyli 13 grudnia br. poważną wycieczkę po instytucjach świadczących usługi i pomoc na rzecz obywateli. Na tej trasie znalazł się również Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Na ręce Burmistrza Miasta przekazali życzenia, pierniczki upieczone przez przedszkolaków i ręcznie wykonaną ozdobę świąteczną. Do życzeń dołączyła się dyrektor Iwona Moszkowicz i dwie wychowawczynie.

Burmistrz Andrzej Grabowski przekazał gościom słodkie Mikołaje. W rozmowie dzieci zapewniały, że są grzeczne, lubią się uczyć i zasłużyły na świąteczne podarunki.

Uczniowie zawieźli do przechowali zwierząt karmę dla psów, którą zbierali od listopada. Na trasie młodych podróżników znalazła się również pływalnia w Kowalewie, gdzie niektórzy pierwszy raz zakosztowali przyjemności kąpania się w basenie.

Mała szkoła w Mlewie liczy 13 uczniów klas I-III oraz 30 przedszkolaków. Organem prowadzącym jest Wiejskie Stowarzyszenie Edukacyjno- Kulturalne TRIO z Mlewa.

22.jpg
 23.jpg
 24.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!