Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zwiedzali i poznawali

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zwiedzali i poznawali Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
15.12.2016

U24.jpgczniowie szkoły podstawowej w Mlewie odbyli 13 grudnia br. poważną wycieczkę po instytucjach świadczących usługi i pomoc na rzecz obywateli. Na tej trasie znalazł się również Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Na ręce Burmistrza Miasta przekazali życzenia, pierniczki upieczone przez przedszkolaków i ręcznie wykonaną ozdobę świąteczną. Do życzeń dołączyła się dyrektor Iwona Moszkowicz i dwie wychowawczynie.

Burmistrz Andrzej Grabowski przekazał gościom słodkie Mikołaje. W rozmowie dzieci zapewniały, że są grzeczne, lubią się uczyć i zasłużyły na świąteczne podarunki.

Uczniowie zawieźli do przechowali zwierząt karmę dla psów, którą zbierali od listopada. Na trasie młodych podróżników znalazła się również pływalnia w Kowalewie, gdzie niektórzy pierwszy raz zakosztowali przyjemności kąpania się w basenie.

Mała szkoła w Mlewie liczy 13 uczniów klas I-III oraz 30 przedszkolaków. Organem prowadzącym jest Wiejskie Stowarzyszenie Edukacyjno- Kulturalne TRIO z Mlewa.

22.jpg
 23.jpg
 24.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!