Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Charytatywna pomoc przedszkolaków

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Charytatywna pomoc przedszkolaków Drukuj
Wpisał: Marcin Działdowski - nauczyciel Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim   
15.12.2016

00088.jpgSzlachetna Paczka" to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy, realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem, jest idea przekazywania bezpośredniej i mądrej pomocy najbiedniejszym rodzinom, tak by była ona skuteczna i sensowna, czyli była odpowiedzią na konkretne potrzeby. W tym roku do projektu włączyli się m. in. Papież Franciszek, Prezydent Polski Andrzej Duda z żoną Agatą, siostry Agnieszka i Ula Radwańskie, piłkarz Robert Lewandowski z żoną Anną, Grzegorz Krychowiak wraz Reprezentacja Polski w piłce nożnej i wielu innych sportowców i celebrytów.

W tym roku, po raz kolejny Nasi przedszkolacy, ich rodzice oraz wszyscy pracownicy przedszkola włączyli się do tej akcji. Koordynatorem przedsięwzięcia był Pan Marcin Działdowski - nauczyciel wychowania przedszkolnego. Wspólnie wybraliśmy konkretną osobę, której potrzeby chcieliśmy zaspokoić. Od 28 listopada w placówce oraz oddziale zamiejscowym, zbierane były najpotrzebniejsze rzeczy tzn.: żywność trwała oraz środki czystości. Razem przedszkolakom udało się zebrać 8 dużych paczek, do których zostały dołączone, własnoręcznie wykonane przez dzieci życzenia świąteczne.

Finał akcji nastąpił 9 grudnia, kiedy to delegacja dzieci wraz z dyrektorem oraz koordynatorem akcji, przekazała dary wolontariuszom, którzy później zawieźli je wybranej osobie. Akcja „Szlachetna Paczka" organizowana w naszym przedszkolu piąty rok z rzędu, okazała się wielkim sukcesem. Dzięki Państwa wielkim sercom i zaangażowaniu mogliśmy wspólnie spełnić marzenia o normalnych świętach Bożego Narodzenia. Za wszelką pomoc bardzo serdecznie dziękujemy.

 szlachetna_2016.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!