Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dystrybutor z torebkami na psie odchody

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dystrybutor z torebkami na psie odchody Drukuj
Wpisał: Renata Siwiec   
23.12.2016
dystr_z_pojemn_023_12_16.jpgInformujemy, że na ul. Wąskiej - naprzeciwko POLO MARKETU został zamontowany dystrybutor z torebkami na psie odchody (zestawy higieniczne). Dodatkowo w dwóch kioskach RUCH-u na Placu 700-lecia, oraz w tutejszym Urzędzie (Referat GKiM - biuro nr 7) dostępne są nieodpłatne specjalne zestawy higieniczne do sprzątania po zwierzętach.
Pomimo tego, że na terenie miasta są ustawione oznakowane kosze uliczne na psie odchody, to w dalszym ciągu niewielka ilość osób korzysta z nich.

Tą drogą apelujemy do wszystkich mieszkańców - sprzątajmy po naszych pupilach, oraz zwracajmy uwagę tym, którzy o tym zapominają. To tak niewiele, jednak gdy zaczniemy to zauważać i reagować nasze miasto zyska na estetyce.

Wystarczy przejść się ulicami miasta, aby przekonać się o braku dbałości o czystość ze strony właścicieli psów. Najwyższa pora, aby posiadacze zwierząt zrozumieli, że ich zaniedbania stanowią przykrą uciążliwość dla wszystkich mieszkańców.

Musimy mówić o takich sprawach głośno, zwracać na nie uwagę, gdyż są to sprawy, które bardzo negatywnie wpływają na czystość i porządek w naszym mieście.

Ponadto informujemy, że za niewywiązywanie się właścicieli i opiekunów czworonogów z ciążącego na nich obowiązku grozi kara grzywny.

Pamiętajmy, że żadne inicjatywy, apele czy akcje nie przyniosą efektu dopóki w naszej świadomości nie zrodzi się wspólna odpowiedzialność za czystość i porządek.

dystr_z_pojemn_23_12_16.jpg
 dystr_z_pojemn_223_12_16.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!