Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dystrybutor z torebkami na psie odchody

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dystrybutor z torebkami na psie odchody Drukuj
Wpisał: Renata Siwiec   
23.12.2016
dystr_z_pojemn_023_12_16.jpgInformujemy, że na ul. Wąskiej - naprzeciwko POLO MARKETU został zamontowany dystrybutor z torebkami na psie odchody (zestawy higieniczne). Dodatkowo w dwóch kioskach RUCH-u na Placu 700-lecia, oraz w tutejszym Urzędzie (Referat GKiM - biuro nr 7) dostępne są nieodpłatne specjalne zestawy higieniczne do sprzątania po zwierzętach.
Pomimo tego, że na terenie miasta są ustawione oznakowane kosze uliczne na psie odchody, to w dalszym ciągu niewielka ilość osób korzysta z nich.

Tą drogą apelujemy do wszystkich mieszkańców - sprzątajmy po naszych pupilach, oraz zwracajmy uwagę tym, którzy o tym zapominają. To tak niewiele, jednak gdy zaczniemy to zauważać i reagować nasze miasto zyska na estetyce.

Wystarczy przejść się ulicami miasta, aby przekonać się o braku dbałości o czystość ze strony właścicieli psów. Najwyższa pora, aby posiadacze zwierząt zrozumieli, że ich zaniedbania stanowią przykrą uciążliwość dla wszystkich mieszkańców.

Musimy mówić o takich sprawach głośno, zwracać na nie uwagę, gdyż są to sprawy, które bardzo negatywnie wpływają na czystość i porządek w naszym mieście.

Ponadto informujemy, że za niewywiązywanie się właścicieli i opiekunów czworonogów z ciążącego na nich obowiązku grozi kara grzywny.

Pamiętajmy, że żadne inicjatywy, apele czy akcje nie przyniosą efektu dopóki w naszej świadomości nie zrodzi się wspólna odpowiedzialność za czystość i porządek.

dystr_z_pojemn_23_12_16.jpg
 dystr_z_pojemn_223_12_16.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!