Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow ZIT podsumowuje i planuje

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

ZIT podsumowuje i planuje Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.12.2016

zit_pods_i_planuje_28_12_16_00.jpgW dniu 27 grudnia br. na kolejnym posiedzeniu roboczym 25 członków ZIT Wojewódzkiego zapoznało się z etapami prac nad realizacją środków unijnych przyznanych nam w ramach projektu ZIT.

Przedstawiono informację o konkursach jakie ogłosiło biuro ZIT w mijającym roku i o planach na rok 2017. Poinformowano o przychylności unijnych decydentów do wniosku członków ZIT o przesunięcie środków z oświetlenia ulicznego na budowę dróg pieszo-rowerowych.

 

Wśród 25 samorządów znajduje się również Kowalewo Pomorskie. Zabierając głos Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski poprosił o podjęcie działań przez członków ZIT powodujących przyspieszenie prac nad przeprowadzeniem konkursów. Nasza gmina w ramach ZIT złożyła fiszki projektowe z konkretnymi inwestycjami, które ujęto już w budżecie na 2016r. Minął rok i żadne zadanie nie jest realizowane. Opóźnienie w wykorzystaniu środków przeznaczonych dla naszego województwa w budżecie unijnym wywołało również poważne zaniepokojenie w Ministerstwie Rozwoju, które opracowało plan naprawczy dla naszego województwa.

zit_pods_i_planuje_28_12_16_01.jpg
 zit_pods_i_planuje_28_12_16_02.jpg
 zit_pods_i_planuje_28_12_16_03.jpg
 zit_pods_i_planuje_28_12_16_04.jpg
 zit_pods_i_planuje_28_12_16_05.jpg
 zit_pods_i_planuje_28_12_16_06.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!