Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow ZIT podsumowuje i planuje

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

ZIT podsumowuje i planuje Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.12.2016

zit_pods_i_planuje_28_12_16_00.jpgW dniu 27 grudnia br. na kolejnym posiedzeniu roboczym 25 członków ZIT Wojewódzkiego zapoznało się z etapami prac nad realizacją środków unijnych przyznanych nam w ramach projektu ZIT.

Przedstawiono informację o konkursach jakie ogłosiło biuro ZIT w mijającym roku i o planach na rok 2017. Poinformowano o przychylności unijnych decydentów do wniosku członków ZIT o przesunięcie środków z oświetlenia ulicznego na budowę dróg pieszo-rowerowych.

 

Wśród 25 samorządów znajduje się również Kowalewo Pomorskie. Zabierając głos Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski poprosił o podjęcie działań przez członków ZIT powodujących przyspieszenie prac nad przeprowadzeniem konkursów. Nasza gmina w ramach ZIT złożyła fiszki projektowe z konkretnymi inwestycjami, które ujęto już w budżecie na 2016r. Minął rok i żadne zadanie nie jest realizowane. Opóźnienie w wykorzystaniu środków przeznaczonych dla naszego województwa w budżecie unijnym wywołało również poważne zaniepokojenie w Ministerstwie Rozwoju, które opracowało plan naprawczy dla naszego województwa.

zit_pods_i_planuje_28_12_16_01.jpg
 zit_pods_i_planuje_28_12_16_02.jpg
 zit_pods_i_planuje_28_12_16_03.jpg
 zit_pods_i_planuje_28_12_16_04.jpg
 zit_pods_i_planuje_28_12_16_05.jpg
 zit_pods_i_planuje_28_12_16_06.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!