Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow LKS Promień ogłasza nabór zawodników do gry w drużynie seniorów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

LKS Promień ogłasza nabór zawodników do gry w drużynie seniorów Drukuj
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
11.01.2017
lks_promien_000_2017.jpgBardzo zależy nam na poprawie gry i osiągnięcie w rundzie wiosennej bezpiecznej pozycji w tabeli ligowej okręgowej. Dlatego też ponownie zwracamy się do wszystkich, którzy podejmując treningi zdecydują się na występy w drużynie seniorów Promienia.

Apel swój kierujemy nie tylko do mieszkańców gminy Kowalewo Pomorskie, lecz także do osób chętnych do gry z miast i miejscowości ościennych.

Treningi rozpoczęły się w grudniu 2016 r. i odbywają się trzy razy w tygodniu: 2 treningi w terenie o godz. 17.30 oraz w środę w hali Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pom. o godz. 18.00.

Jeszcze przez rozpoczęciem rundy rewanżowej, (rozgrywki rundy wiosennej rozpoczną się 18 marca) w pierwszych dniach marca br. odbędzie się spotkanie Zarządu Klubu z zawodnikami celem omówienia warunków ich udziału w rozgrywkach.

Osoby zdecydowane do gry w „Promieniu" prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z trenerami drużyny seniorów

Panem Markiem Rożnowskim (tel. 664 188 983)

lub Panem Januszem Rybszlegerem (tel. 605 919 231)

 

Zarząd
Ludowego Klubu Sportowego

"PROMIEŃ"

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!