Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow LKS Promień ogłasza nabór zawodników do gry w drużynie seniorów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

LKS Promień ogłasza nabór zawodników do gry w drużynie seniorów Drukuj
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
11.01.2017
lks_promien_000_2017.jpgBardzo zależy nam na poprawie gry i osiągnięcie w rundzie wiosennej bezpiecznej pozycji w tabeli ligowej okręgowej. Dlatego też ponownie zwracamy się do wszystkich, którzy podejmując treningi zdecydują się na występy w drużynie seniorów Promienia.

Apel swój kierujemy nie tylko do mieszkańców gminy Kowalewo Pomorskie, lecz także do osób chętnych do gry z miast i miejscowości ościennych.

Treningi rozpoczęły się w grudniu 2016 r. i odbywają się trzy razy w tygodniu: 2 treningi w terenie o godz. 17.30 oraz w środę w hali Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pom. o godz. 18.00.

Jeszcze przez rozpoczęciem rundy rewanżowej, (rozgrywki rundy wiosennej rozpoczną się 18 marca) w pierwszych dniach marca br. odbędzie się spotkanie Zarządu Klubu z zawodnikami celem omówienia warunków ich udziału w rozgrywkach.

Osoby zdecydowane do gry w „Promieniu" prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z trenerami drużyny seniorów

Panem Markiem Rożnowskim (tel. 664 188 983)

lub Panem Januszem Rybszlegerem (tel. 605 919 231)

 

Zarząd
Ludowego Klubu Sportowego

"PROMIEŃ"

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!