Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Gwiazdka w Mlewcu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Gwiazdka w Mlewcu Drukuj
Wpisał: Magdalena Ziółkowska   
27.01.2017
gwiazdka_w_mlewcu_27_01_17_00.jpgW dniu 18.01.2017 roku zorganizowana została Gwiazdka dla dzieci mieszkających w miejscowości Mlewiec. Pani Ewa Dąbkowska animator z MGOK w Kowalewie Pom. przywitała zebranych i poprosiła o zabranie głosu przedstawiciela Gminy. Pani Sekretarz Ewa Bąk powitała dzieci życząc udanej zabawy.
Świetlica wiejska zapełniła się dziećmi, które czekały na przyjście Mikołaja i rozdawane przez niego prezenty. Były zabawy i konkursy organizowane przez pracowników MGOK. Dzieci uśmiechnięte i zadowolone z otrzymanych podarunków już dziś czekają na kolejne spotkanie Gwiazdkowe za rok.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji Spotkania Gwiazdkowego należą się pracownikom MGOK oraz mieszkankom wsi Mlewiec, które zadbały o przygotowanie sali i smakołyki.

 gwiazdka_w_mlewcu_27_01_17_01.jpg
 gwiazdka_w_mlewcu_27_01_17_03.jpg
 gwiazdka_w_mlewcu_27_01_17_04.jpg
 gwiazdka_w_mlewcu_27_01_17_02.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!