Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Gwiazdka w Mlewcu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Gwiazdka w Mlewcu Drukuj
Wpisał: Magdalena Ziółkowska   
27.01.2017
gwiazdka_w_mlewcu_27_01_17_00.jpgW dniu 18.01.2017 roku zorganizowana została Gwiazdka dla dzieci mieszkających w miejscowości Mlewiec. Pani Ewa Dąbkowska animator z MGOK w Kowalewie Pom. przywitała zebranych i poprosiła o zabranie głosu przedstawiciela Gminy. Pani Sekretarz Ewa Bąk powitała dzieci życząc udanej zabawy.
Świetlica wiejska zapełniła się dziećmi, które czekały na przyjście Mikołaja i rozdawane przez niego prezenty. Były zabawy i konkursy organizowane przez pracowników MGOK. Dzieci uśmiechnięte i zadowolone z otrzymanych podarunków już dziś czekają na kolejne spotkanie Gwiazdkowe za rok.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji Spotkania Gwiazdkowego należą się pracownikom MGOK oraz mieszkankom wsi Mlewiec, które zadbały o przygotowanie sali i smakołyki.

 gwiazdka_w_mlewcu_27_01_17_01.jpg
 gwiazdka_w_mlewcu_27_01_17_03.jpg
 gwiazdka_w_mlewcu_27_01_17_04.jpg
 gwiazdka_w_mlewcu_27_01_17_02.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!