Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Większy obiekt i więcej atrakcji od nowego sezonu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Większy obiekt i więcej atrakcji od nowego sezonu Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
30.01.2017

S2.jpgamorząd Gminy Kowalewo Pomorskie podpisał umowę na rozbudowę skate parku, która ma nastąpić do 15 maja br. Wyłoniony w przetargu wykonawca firma Bulid z Lipusza za kwotę ok. 100tys.zł. wykona podłoże, na którym ustawione będą dodatkowe elementy. Nowe przeszkody dla rowerów bmx, rolek, deskorolek oraz dla hulajnóg ustawi na obiekcie firma AveBmx z Warszawy. Firma, która od 5 lat organizuje obozy sportowe na kowalewskim skate parku.

Dotychczasowa współpraca z firmą AveBmx jest bardzo owocna. Dzięki corocznym obozom nasze gimnazjum wypracowuje sobie zyski z wynajmu obiektu. Goszcząc w okresie wakacyjnym średnio 150-200 sportowców zarabia również pływalnia i okoliczni handlowcy. Wspólna inwestycja, jaką jest zwiększenie atrakcyjności skate parku przyciągnie kolejnych sportowców i stworzy nowe możliwości dla kowalewskich pasjonatów hulajnóg. Jak się dowiedziałem hulajnogi sportowe to co raz modniejsza dyscyplina. Inwestując w nowe przeszkody firma AveBmx pragnie się z nami związać na dłużej, co mnie bardzo cieszy- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

W dniu 27 stycznia br. Burmistrz Andrzej Grabowski spotkał się z wykonawcą Arturem Łąckim oraz z przedstawicielem firmy AveBmx Wojciechem Baranowskim. Po podpisaniu umowy na rozbudowę obiektu wszystkie strony zapewniały, że będą tak planować prace, aby ok. 15 czerwca obiekt był gotowy do korzystania. Prace będą tak planowane, aby wyłączenie skate parku dla użytkowników było maksymalnie ograniczone. Prawdopodobnie będą to tylko 3 dni, kiedy to wylewany będzie specjalistyczny beton.

Tak będzie wyglądał skate park po dobudowaniu tzw. sekcji latającej: http://bmxcamp.pl/o-obozie

A tak pasjonaci hulajnóg i bmx-ów szaleją na obiekcie firmy AveBmx w Warszawie.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/maciej-dolega-znowu-mial-10-lat,222224.html  ( 3 „wejścia" )

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,21247936,wlochy-w-hali-na-okeciu-powstal-jeden-z-najwiekszych-skateparkow.html

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,jesli-sie-nie-wybijesz-br-nie-zrobisz-tricku,222736.html

 obiekty.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!