Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Warsztaty na Osiedlu Brodnickim zakończone...

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Warsztaty na Osiedlu Brodnickim zakończone... Drukuj
Wpisał: Brygida Sławińska-Śliwa   
06.02.2017
os_ferie_03_02_17_00.jpg"Umysł dziecka - las, którego wierzchołki lekko się poruszają, gałęzie splatają, liście drżąc dotykają."
Janusz Korczak

Ferie na osiedlu dobiegły końca, z powodzeniem zrealizowaliśmy nasze warsztaty. Program zawierał interesujące propozycje spędzenia czasu wolnego, który spełnił zarówno funkcję wychowawcze jak i wpłynął na kształtowanie osobowości i zainteresowań mówi Przewodniczący Osiedla Henryk Sławiński..

W ostatni dzień odbyły się zajęcia dla małych programistów, które miały za zadanie rozwinąć u uczestników kreatywność, umiejętności planowania oraz współdziałania w grupie. Dzieci miały za zadanie zaprojektować klawiaturę, zaplanować poszczególne etapy tworzenia pracy. Na zakończenie dla relaksu malowały i ozdabiały gipsowe figurki. Powstały kolorowe i fantazyjne prace.

Tego dnia zrobił nam niespodziankę Radny Rady Miejskiej Pan Wojciech Małkiewicz, który przyniósł napoje i ciasteczka dla wszystkich. Dziękujemy!

Jednocześnie serdeczne podziękowania dla dzieci za tak liczną frekwencję, dla rodziców za zaangażowanie...bez Was nie byłoby tej atmosfery.

os_ferie_03_02_17_01.jpg
 os_ferie_03_02_17_02.jpg
 os_ferie_03_02_17_03.jpg
 os_ferie_03_02_17_04.jpg
 os_ferie_03_02_17_05.jpg
 os_ferie_03_02_17_06.jpg
 os_ferie_03_02_17_07.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!