Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Warsztaty na Osiedlu Brodnickim zakończone...

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Warsztaty na Osiedlu Brodnickim zakończone... Drukuj
Wpisał: Brygida Sławińska-Śliwa   
06.02.2017
os_ferie_03_02_17_00.jpg"Umysł dziecka - las, którego wierzchołki lekko się poruszają, gałęzie splatają, liście drżąc dotykają."
Janusz Korczak

Ferie na osiedlu dobiegły końca, z powodzeniem zrealizowaliśmy nasze warsztaty. Program zawierał interesujące propozycje spędzenia czasu wolnego, który spełnił zarówno funkcję wychowawcze jak i wpłynął na kształtowanie osobowości i zainteresowań mówi Przewodniczący Osiedla Henryk Sławiński..

W ostatni dzień odbyły się zajęcia dla małych programistów, które miały za zadanie rozwinąć u uczestników kreatywność, umiejętności planowania oraz współdziałania w grupie. Dzieci miały za zadanie zaprojektować klawiaturę, zaplanować poszczególne etapy tworzenia pracy. Na zakończenie dla relaksu malowały i ozdabiały gipsowe figurki. Powstały kolorowe i fantazyjne prace.

Tego dnia zrobił nam niespodziankę Radny Rady Miejskiej Pan Wojciech Małkiewicz, który przyniósł napoje i ciasteczka dla wszystkich. Dziękujemy!

Jednocześnie serdeczne podziękowania dla dzieci za tak liczną frekwencję, dla rodziców za zaangażowanie...bez Was nie byłoby tej atmosfery.

os_ferie_03_02_17_01.jpg
 os_ferie_03_02_17_02.jpg
 os_ferie_03_02_17_03.jpg
 os_ferie_03_02_17_04.jpg
 os_ferie_03_02_17_05.jpg
 os_ferie_03_02_17_06.jpg
 os_ferie_03_02_17_07.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!