Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przedszkolacy na balu u Królewny Śnieżki i krasnoludków

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przedszkolacy na balu u Królewny Śnieżki i krasnoludków Drukuj
Wpisał: Renata Sulska i Marcin Działdowski   
07.02.2017

„Każde dziecko duże, małe,1.1.jpg

lubi bale w karnawale.

Można zmienić się w królewnę,

w królewicza można też,

są cyganki, wróżki, żabki,

jest i Batman, jest i jeż."

      Bale karnawałowe to tradycja, nie może ich zabraknąć w żadnym przedszkolu. W tym roku szkolnym dzieci z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim bawiły się wspólnie ze Śnieżką i jej krasnalami na sali widowiskowej MGOK.

      Bal zainaugurowała dyrektor przedszkola pani Joanna Piasecka, która poprowadziła korowód balowiczów w takt poloneza. Podczas trwania zabawy odbyły się quizy i   konkursy - rodzice wykazali się umiejętnością wykonania z papieru gazetowego „Krasnalowej czapeczki", a dzieci zręcznością i gracją w tańcu „ze wstążką" i podrzuceniu balonika.

      Na parkiecie królowały wróżki, księżniczki, motylki, policjanci i rycerze, ale nie zabrakło także oryginalnych pomysłów na bajkowy strój karnawałowy. Fantazje dzieci i kreatywność rodziców były imponujące, przedszkolaki wyglądały bajecznie i kolorowo, rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

      Przebierańcy bawili się świetnie, uczestnicząc z wielką ochotą  we wspólnych zabawach, pląsach, konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Do zabawy aktywnie włączali się rodzice - taka integracja dostarczała wszystkim wielu emocji i radości,
a to było jednym z głównych celów naszego balu. Było bardzo wesoło, kolorowo i zabawnie, a zdobyte przeżycia pozostaną w pamięci uczestników przez długi czas.

Oprócz uczestników balu swoją obecnością zaszczycili nas:

  • p. Ewa Bąk -Sekretarz Gminy Kowalewo Pomorskie,
  • p. Jerzy Koralewski - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia,
  • p. Rafał Kamper - Przewodniczący Rady Rodziców.
bal_1.jpg
bal_2.jpg


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!