Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przedszkolacy na balu u Królewny Śnieżki i krasnoludków

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przedszkolacy na balu u Królewny Śnieżki i krasnoludków Drukuj
Wpisał: Renata Sulska i Marcin Działdowski   
07.02.2017

„Każde dziecko duże, małe,1.1.jpg

lubi bale w karnawale.

Można zmienić się w królewnę,

w królewicza można też,

są cyganki, wróżki, żabki,

jest i Batman, jest i jeż."

      Bale karnawałowe to tradycja, nie może ich zabraknąć w żadnym przedszkolu. W tym roku szkolnym dzieci z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim bawiły się wspólnie ze Śnieżką i jej krasnalami na sali widowiskowej MGOK.

      Bal zainaugurowała dyrektor przedszkola pani Joanna Piasecka, która poprowadziła korowód balowiczów w takt poloneza. Podczas trwania zabawy odbyły się quizy i   konkursy - rodzice wykazali się umiejętnością wykonania z papieru gazetowego „Krasnalowej czapeczki", a dzieci zręcznością i gracją w tańcu „ze wstążką" i podrzuceniu balonika.

      Na parkiecie królowały wróżki, księżniczki, motylki, policjanci i rycerze, ale nie zabrakło także oryginalnych pomysłów na bajkowy strój karnawałowy. Fantazje dzieci i kreatywność rodziców były imponujące, przedszkolaki wyglądały bajecznie i kolorowo, rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

      Przebierańcy bawili się świetnie, uczestnicząc z wielką ochotą  we wspólnych zabawach, pląsach, konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Do zabawy aktywnie włączali się rodzice - taka integracja dostarczała wszystkim wielu emocji i radości,
a to było jednym z głównych celów naszego balu. Było bardzo wesoło, kolorowo i zabawnie, a zdobyte przeżycia pozostaną w pamięci uczestników przez długi czas.

Oprócz uczestników balu swoją obecnością zaszczycili nas:

  • p. Ewa Bąk -Sekretarz Gminy Kowalewo Pomorskie,
  • p. Jerzy Koralewski - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia,
  • p. Rafał Kamper - Przewodniczący Rady Rodziców.
bal_1.jpg
bal_2.jpg


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!