Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Ferie 2017

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ferie 2017 Drukuj
Wpisał: Małgorzata Leśniak   
15.02.2017

   N3.1.jpga czas ferii zimowych 2017, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury przygotował dla dzieci kilka propozycji. Poniedziałkowy poranek 06.02 umiliło studio Teatralne KRAK-ART,
które zaprezentowało spektakl pt. „ Żółw i Zając".

    Mimo wolnego dnia przybyło dużo dzieci. Nie tylko młodsze pociechy gościły na przedstawieniu, towarzyszyli im rodzice, dziadkowie oraz opiekunowie. Od samego początku aktorzy zachęcili widownię do wspólnej zabawy i aktywnego udziału w przedstawieniu. Były tańce, wiele śmiechu i wygłupów. Nie była to tylko zabawa, po części to także lekcja wychowawcza. Jak na bajkę przystało, miała ona swój morał. Dzieci bez problemu odgadły puentę występu: „Śpiesz się powoli, ale ustawaj - to najlepsza recepta na sukces" - z pewnością przyda im się to na przyszłość.

    We wtorek 07.02 odbyły się otwarte warsztaty plastyczne. Z okazji zbliżających się Walentynek, dzieci wykonały „minionkowe" serduszka. Każde było inne, niepowtarzalne i oryginalne. Dzieci mogły pobudzić swoją wyobraźnię, przelewając ją na swoje dzieła.

    W czwartek 09.02 swoją cierpliwość i umiejętności manualne mogły wykazać dzieci na otwartych zajęciach rzeźbiarskich. Nad tworzeniem dzieł w drewnie bądź szarym mydle czuwało oko opiekunów. Powstały piękne krajobrazy i figurki. Takie doświadczenie otworzyło przed dziećmi wszechstronne możliwości i z pewnością w wielu z nich obudziło artystyczną duszę.

zdjcia.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!