Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Ferie 2017

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ferie 2017 Drukuj
Wpisał: Małgorzata Leśniak   
15.02.2017

   N3.1.jpga czas ferii zimowych 2017, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury przygotował dla dzieci kilka propozycji. Poniedziałkowy poranek 06.02 umiliło studio Teatralne KRAK-ART,
które zaprezentowało spektakl pt. „ Żółw i Zając".

    Mimo wolnego dnia przybyło dużo dzieci. Nie tylko młodsze pociechy gościły na przedstawieniu, towarzyszyli im rodzice, dziadkowie oraz opiekunowie. Od samego początku aktorzy zachęcili widownię do wspólnej zabawy i aktywnego udziału w przedstawieniu. Były tańce, wiele śmiechu i wygłupów. Nie była to tylko zabawa, po części to także lekcja wychowawcza. Jak na bajkę przystało, miała ona swój morał. Dzieci bez problemu odgadły puentę występu: „Śpiesz się powoli, ale ustawaj - to najlepsza recepta na sukces" - z pewnością przyda im się to na przyszłość.

    We wtorek 07.02 odbyły się otwarte warsztaty plastyczne. Z okazji zbliżających się Walentynek, dzieci wykonały „minionkowe" serduszka. Każde było inne, niepowtarzalne i oryginalne. Dzieci mogły pobudzić swoją wyobraźnię, przelewając ją na swoje dzieła.

    W czwartek 09.02 swoją cierpliwość i umiejętności manualne mogły wykazać dzieci na otwartych zajęciach rzeźbiarskich. Nad tworzeniem dzieł w drewnie bądź szarym mydle czuwało oko opiekunów. Powstały piękne krajobrazy i figurki. Takie doświadczenie otworzyło przed dziećmi wszechstronne możliwości i z pewnością w wielu z nich obudziło artystyczną duszę.

zdjcia.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!